REDAKCJA

Polpharma zdrowieje, ale do normy daleko

Polpharma zdrowieje, ale do normy daleko

Sytuacja związana z koronawirusem w drużynie ze Starogardu jest nieco lepsza, ale i tak niezbędny jest wniosek o przełożenie meczu z HrydroTruckiem, zaplanowanego na 5. września. Jeden z zawodników Polpharmy nadal przebywa w szpitalu.
fot. Polpharma Starogard Gd.

Zarejestruj się w Premium – graj w Fantasy Ligę i typery! >>

Kociewskie Diabły miały w niedzielę, 30. sierpnia, rozegrać mecz pierwszej kolejki EBL z Asseco Arka Gdynia. Niestety, ze względu na to, że 6 zawodników zachorowało na koronawirusa, spotkanie to musiało zostać przełożone.

Część zawodników wróciła w tym tygodniu do treningów, pozostali pozostają na kwarantannie do 5 września. Niestety, jeden z koszykarzy przebywa w szpitalu w Gdańsku. Dobrą informacją jest ta, że jego stan zdrowia z dnia na dzień polepsza się. Pozostali gracze przechodzą koronawirusa bezobjawowo.

Biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną w zespole, SKS Sportowa S.A. zwróciła się do władz PLK o przeniesienie na inny termin meczu HydroTruck Radom – Polpharma Starogard Gdański, który pierwotnie ma się odbyć 5 września.

źródło: Polpharma Starogard Gd.

Zarejestruj się w Premium – graj w Fantasy Ligę i typery! >>

POLECANE

tagi

Przed nami dwa spotkania. W Stargardzie PGE Spójnia zagra z ekipą ze Słupska, a w Bydgoszczy Enea Abramczyk Astoria będzie chciała sprawić niespodziankę w starciu z mistrzami Polski.
26 / 11 / 2022 16:48

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Przed nami kolejne zmagania zespołów Energa Basket Ligi Kobiet w rozgrywkach FIBA Eurocup Women oraz FIBA Women Euroleague. Sprawdziliśmy, jak wygląda sytuacja naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach.