Polpharma zdrowieje, ale do normy daleko

Share on facebook
Share on twitter
Sytuacja związana z koronawirusem w drużynie ze Starogardu jest nieco lepsza, ale i tak niezbędny jest wniosek o przełożenie meczu z HrydroTruckiem, zaplanowanego na 5. września. Jeden z zawodników Polpharmy nadal przebywa w szpitalu.
fot. Polpharma Starogard Gd.

Zarejestruj się w Premium – graj w Fantasy Ligę i typery! >>

Kociewskie Diabły miały w niedzielę, 30. sierpnia, rozegrać mecz pierwszej kolejki EBL z Asseco Arka Gdynia. Niestety, ze względu na to, że 6 zawodników zachorowało na koronawirusa, spotkanie to musiało zostać przełożone.

Część zawodników wróciła w tym tygodniu do treningów, pozostali pozostają na kwarantannie do 5 września. Niestety, jeden z koszykarzy przebywa w szpitalu w Gdańsku. Dobrą informacją jest ta, że jego stan zdrowia z dnia na dzień polepsza się. Pozostali gracze przechodzą koronawirusa bezobjawowo.

Biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną w zespole, SKS Sportowa S.A. zwróciła się do władz PLK o przeniesienie na inny termin meczu HydroTruck Radom – Polpharma Starogard Gdański, który pierwotnie ma się odbyć 5 września.

źródło: Polpharma Starogard Gd.

Zarejestruj się w Premium – graj w Fantasy Ligę i typery! >>

Śląsk Wrocław pokonał Pszczółkę Start Lublin 91:77 i odniósł 6. z rzędu ligowe zwycięstwo. W wyrównanym zespole gospodarzy najskuteczniejszy był Amerykanin Elijah Stewart (22 pkt), udział w wygranej mieli jednak wszyscy gracze podstawowej rotacji gospodarzy.
24 / 01 / 2021 20:24
Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Asseco Arkę Gdynia 92:83 i nieco popsuła tym samym rekordowy, 673. w karierze w PLK, występ Filipa Dylewicza. Warszawski zespół do wygranej poprowadził duet Amerykanów: Lester Medford (35 pkt) i Jamel Morris (26 pkt).
24 / 01 / 2021 12:41
Anwil Włocławek rozgrywa ostatnio ligowe mecze ostatnio bardzo często i większość z nich przegrywa. Nic zatem dziwnego, że konferencje prasowe po jego spotkaniach zaczynają wyglądać podobnie, co zresztą zauważył trener Przemysław Frasunkiewicz po porażce 84:87 w Dąbrowie Górniczej.
24 / 01 / 2021 9:26

NBA

Zespół ambasadorów zakładów bukmacherskich Superbet wzmocnili dziś kolejni po m.in. Jerzym Dudku reprezentanci. Marka nawiązała współpracę z polskim mistrzem federacji UFC, charyzmatycznym piłkarzem oraz przedstawicielką mediów sportowych. Rozszerza także współpracę z dziennikarką Izabelą Koprowiak oraz youtuberem Konradem Szymańskim. Hity transferowe mają być mocnym uderzeniem na początek prawdziwej ekspansji firmy na polskim rynku.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Ze względu na swoją reputację, Draymond Green nie ma łatwo w NBA. W czwartek jeden z sędziów wyrzucił go z boiska, gdy skrzydłowy Warriors strofował… Jamesa Wisemana, a więc swojego młodszego kolegę z drużyny. Arbitrzy przyznali się później, że popełnili błąd.
22 / 01 / 2021 10:44