Polski Cukier vs Anwil – dziś mecz o złoto!

Share on facebook
Share on twitter

Już dziś o 20:00 rozpocznie się siódmy, decydujący mecz finałów pomiędzy Polskim Cukrem Toruń, a Anwilem Włocławek (3:3). W toruńskiej arenie szykuje się komplet widzów. Transmisja w Polsat Sport.

Bartosz Diduszko i Ivan Almeida / fot. A. Romański, plk.pl

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Ostatni raz mecz numer 7 miał miejsce w finałach w 2012 roku. Wtedy Prokom pokonał Trefla Sopot. Co ciekawe, w składzie Trefla był Łukasz Wiśniewski, obecnie kapitan Polskiego Cukru Toruń.

Nie ma wątpliwości, że derbowy pojedynek w finałach dodał im pikanterii. Kibicowskie zainteresowanie meczami Anwilu i Pierników jest rekordowe, komplet w Toruń Arenie jest przesądzony. Zapotrzebowanie na bilety jest na tyle duże, że spokojnie kibicami obu zespołów zapełniona zostałaby ERGO Arena.

Oprócz emocji, mamy także koszykówkę na wysokim poziomie. Popisy gwiazd, czy efektowne akcje są wizytówką tych finałów. Również na ławce trenerskiej mamy ciekawy pojedynek.

Kto kogo przechytrzy? Igor Milicić czy Dejan Mihevc? Kto wytrzyma wojnę nerwów i nie ulegnie presji? Ivan Almeida czy Aaron Cel? Kamil Łączyński czy Rob Lowery? Kto lepiej poradzi sobie ze zmęczeniem? I wreszcie kto zostanie mistrzem Polski, a kto MVP Finałów?

O tym przekonanym się około 22:00. Mecz rozpocznie się o 20:00, studio w Polsacie Sport startuje o 19:30.

RW

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>
POLECANE

Kilka efektownych momentów nie powinno przysłonić faktu, że Kristaps Porzingis początki w Dallas Mavericks ma trudne. Otrzepanie rdzy po kontuzji i oswojenie się z nowym systemem wymaga czasu, ale nie wszystkie problemy da się sprowadzić właśnie do tych dwóch czynników.

tagi