„Pop” to ma gest – 5 tys. dol. napiwku w Memphis

„Pop” to ma gest – 5 tys. dol. napiwku w Memphis

Share on facebook
Share on twitter

Kelner musiał się trochę zdziwić, gdy do rachunku na 800 dol. dopisano potężny napiwek. I to jeszcze od trenera drużyny, która właśnie przegrała mecz w tym mieście.

Kolekcja zegarków NBA – Tissot w szczytowej formie! >>

Gregg Popovich nigdy nie przestanie zaskakiwać. Jego ostatni numer, to sytuacja z play-off, ale nie z boiska, tylko z restauracji McEwen’s nieopodal hali FedEx Forum w Memphis. Dowód? Zdjęcie opublikowane na Reddicie przez jednego z jego użytkowników. Przedstawia ono rachunek z restauracji na kwotę 815.73 dolarów, do której dopisano aż 5 tys. napiwku.

Nie potrzeba grafologa, aby rozszyfrować, że podpis na dokumencie  zawiera imię i nazwisko trenera San Antonio Spurs. Nie potrzeba go też, aby stwierdzić, że jest bardzo podobny do jego autentycznego autografu, którego wzór łatwo możemy znaleźć w sieci.

Rachunek wystawiono w piątek, 21 kwietnia, czyli w dniu wolnym pomiędzy meczami numer 3 i 4 w parze Spurs – Grizzlies, w restauracji słynącej m.in. ze znakomitej oferty win.

Właściciel lokalu Berte Smith nie potwierdził, czy ten konkretny rachunek rzeczywiście uregulowany został przez Gregga Popovicha, ale w rozmowie z dziennikiem „San Antonio Express-News” przyznał, że legenda klubu z San Antonio wielokrotnie gościła u nich w przeszłości.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy światło dzienne ujrzał dowód na niezwykłą hojność „Popa”. Podobny przypadek miał bowiem miejsce przed rokiem, kiedy to na Twitterze pojawił się inny post ze zdjęciem sugerujący, że kelnerowi zostawił wówczas napiwek w wysokości tysiąca dolarów

Cóż, najwidoczniej tym razem wino smakowało mu jeszcze bardziej.

Kolekcja zegarków NBA – Tissot w szczytowej formie! >>

POLECANE

Patrick Beverley zaangażowaniem, umiejętnościami i charakterem zapracował na reputację jednego z czołowych specjalistów od defensywy w NBA. Gdyby jednak chcieć z Beva usnąć, jak z cebuli, wierzchnią warstwę – w tym przypadku generowanego wokół siebie szumu – jakim obrońcą byłby wtedy?

tagi

Doczekał się swojej szansy i perfekcyjnie ją wykorzystuje. Jakub Karolak ostatnimi meczami pokazuje, że zasługuje na większe minuty w rotacji Anwilu. Przy okazji sobotniej wygranej ze Spójnią zdobył aż 25 punktów, trafił rewelacyjne 6/7 z dystansu.
25 / 01 / 2020 20:43
Chaotyczny, pełen spięć mecz, zakończony zwycięstwem faworytów. Anwil pokonał na własnym parkiecie PGE Spójnię 110:84. W ważnych rolach wystąpili polscy gracze zespołu z Włocławka – Michał Sokołowski i Jakub Karolak.
25 / 01 / 2020 19:32

NBA

Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Ciekawostki z Anwilu, dużo o nowym Stelmecie, trenerzy Tabak i Milicić, wspomnienie „TEGO” meczu playoff Anwil vs. Stelmet, tajemnica świetnej formy – Jarosław Zyskowski jr zdradza mnóstwo intrygujących faktów o swojej karierze i ostatnich sezonach w PLK.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Świetna skuteczność, wsad i efektowny blok w trybuny. Drugi solidny mecz rozegrał w piątek Zion Williamson i przyznał, że czuł się dużo lepiej i pewniej niż podczas debiutu. New Orleans Pelicans cały czas obchodzą się jednak ze swoim debiutantem w bardzo ostrożny sposób i nie pozwalają mu grać w końcówkach spotkań. Tym razem przegrali z Denver 106:113.
25 / 01 / 2020 13:26
Pudłuje na potęgę! Choć nadal nikt w NBA nie jest nawet blisko dogonienia Jamesa Hardena w klasyfikacji najlepszych strzelców tego sezonu to jednak ostatnio “Brodacz” znacząco obniżył loty. Na całe szczęście dla Rockets ma on teraz bardzo dobre wsparcie.
25 / 01 / 2020 13:08
Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30