Przemysław Kuźkow – specjalista od buzzerów! (WIDEO)

Sezon w PLK debiutancki, ale już kilka razy jego rzuty efektownie kończyły kwarty. Niezwykły rzut z własnej połowy trafił także w ostatnim meczu Legii z z BM Slam Stalą. Przemysław Kuźkow pokazuje talent do niezwykłych rzutów równo z syreną.

O talencie rzutowym Przemysława Kuźkowa (20 lat, 191 cm) wszyscy kibice koszykówki w Polsce raczej już słyszeli. Dobrze ułożona ręka to jego największy atut, który już teraz pozwala mu grać na parkietach PLK, choć fizycznie wyraźnie jeszcze odstaje od rywali.

Mimo że gracz Legii w ekstraklasie dopiero debiutuje, to już teraz może się pochwalić naprawdę imponującym zbiorem udanych akcji. Kuźkow w obecnym sezonie trafił już kilka szalonych rzutów, głównie trójek kończących kwartę.

W ostatnim spotkaniu, wysoko przegranym przez Legię z BM Slam Stalą, Przemysław także trafił równo z syreną, tym razem jednak z własnej połowy. Zapewne niewielu graczy w lidze, grywających większe minuty, może pochwalić się tak często i tak efektownie kończonymi kwartami.

W swoim pierwszym sezonie w PLK Kuźkow spędza na boisku średnio po niecałe 10 minut na mecz, zdobywa 5.0 punktu, trafia 42.9% rzutów za 3 punkty.

Według najnowszych propozycji kolejny sezon NBA ma wystartować 22 grudnia i składać się będzie z 72 spotkań w fazie zasadniczej. Adrian Wojnarowski z ESPN poinformował również, że prawdopodobna jest rezygnacja z corocznego Weekendu Gwiazd, a zamiast tego w kalendarzu pojawi się dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach.
27 / 10 / 2020 0:30
12 lat po wyroku skazującym go na 15 miesięcy więzienia za udział w skandalu związanym z obstawianiem meczów, były arbiter NBA Tim Donaghy powróci do sędziowania. Jak to miało miejsce wiele razy w przeszłości, pomocną w dłoń w takiej sytuacji wyciągnął świat profesjonalnego wrestlingu.
23 / 10 / 2020 0:43
Kibice Toronto Raptors niedawno musieli pogodzić się z utratą tytułu mistrzów NBA, a tymczasem ich drużynie grozi kolejny cios. Zdaniem portalu „Yahoo Sports” istnieje bowiem możliwość, że w sezonie 2020/2021 nowym domem kanadyjskiego zespołu będzie amerykańskie Louisville.
22 / 10 / 2020 17:25

To był pokaz siły Los Angeles Lakers. Prowadzeni przez LeBrona Jamesa (28 punktów, 14 zbiórek, 10 asyst) zdominowali mecz numer 6 finałów i ograli Miami Heat 106:93. Wygrali finały 4:2 i zdobyli tym samym 17 tytuł w historii klubu.
12 / 10 / 2020 8:53
1 / 05 / 2020 11:53