Puchar Polski: Hity w ćwierćfinałach i mecz celebrytów

Share on facebook
Share on twitter

Już w pierwszym ćwierćfinale Pucharu Polski spotkają się dwa najlepsze obecnie zespoły PLK: Stelmet Zielona Góra i Polski Cukier Toruń. Natomiast w ostatnim meczu o półfinał spotkają się Anwil Włocławek z MKS Dąbrowa Górnicza.

(fot. basketballcl.com)
(fot. basketballcl.com)

PLK, Euroliga, NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >> 

Turniej o Puchar Polski rozegrany zostanie w dniach 16-19 lutego w Warszawie, w Arenie Ursynów. W czwartek, w stołecznym Pałacu Ślubów, osiem pierwszych drużyn z tabeli na 22 stycznia pożeniono w pary ćwierćfinałowe, ustalono też drabinkę turnieju.

Ćwierćfinały:

Czwartek, 16 lutego:
Polski Cukier Toruń – Stelmet Zielona Góra  – godz. 18.00 (Ipla)
King Szczecin – PGE Turów Zgorzelec – godz. 20.30 (Ipla)

Piątek, 17 lutego:
Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno – godz. 18.00 (Ipla)
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza – godz. 20.30 (Ipla)

Półfinały:

Sobota, 18 lutego:
Polski Cukier/Stelmet – King/Turów – godz. 15.15 (Polsat Sport Extra)
Trefl-Miasto Szkła – Anwil/Dabrowa – godz. 17.45 (Polsat Sport)

Finał:

Niedziela, 19 lutego, godz. 17.45 (Polsat Sport)

Przed sobotnimi półfinałami odbędzie się krótki „mecz gwiazd”, w którym wystąpią celebryci oraz sportowcy z innych dyscyplin. Nazwiska uczestników tego pokazowego spotkania mają być ujawniane cyklicznie.

Przed losowaniem prezes PLK Marcin Widomski poinformował też, że partnerem głównym turnieju będzie Lotto, a atrakcje przygotuje także Cinkciarz.pl.

Na konferencji zapowiedziano też dużą kampanię promocyjną turnieju w Warszawie z wykorzystaniem miejskich nośników w komunikacji miejskiej i billboardach.

PLK, Euroliga, NBA – typuj wyniki i zgarniaj kasę >> 

POLECANE

Kilka efektownych momentów nie powinno przysłonić faktu, że Kristaps Porzingis początki w Dallas Mavericks ma trudne. Otrzepanie rdzy po kontuzji i oswojenie się z nowym systemem wymaga czasu, ale nie wszystkie problemy da się sprowadzić właśnie do tych dwóch czynników.

tagi