PZBUK Typ Dnia: Arka z Cukrem twardo o 1. miejsce 

PZBUK Typ Dnia: Arka z Cukrem twardo o 1. miejsce 

Share on facebook
Share on twitter

Mecz świąteczny, który jednocześnie będzie pojedynkiem o pierwsze miejsce w tabeli na koniec sezonu zasadniczego. Typujemy, że w starciu Arki Gdynia z Polskim Cukrem Toruń zobaczymy fizyczny i mocno defensywny pojedynek, w którym padnie mniej niż 171 punktów.

Dariusz Wyka i Robert Upshaw / fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Typ PK: poniżej 170,5 punktu w meczu, za 1,90 w PZBUK

W pierwszym spotkaniu Polski Cukier Toruń pewnie pokonał zespół z Gdyni 96:73. Aż 6 zawodników Twardych Pierników zdobyło 10 i więcej punktów. Najwiecej uzbierał Michael Umeh – 19, który wraca do składu po zawieszeniu spowodowanym kłótnią z trenerem Dejanem Mihevcem po meczu w Starogardzie Gdańskim.

Ostatni mecz torunian przeciwko Arged BMSlam Stali zakończył się ich zwycięstwem 86:67. Polski Cukier przede wszystkim bardzo dobrze bronił, co jest dobrym prognostykiem przed fazą playoff. Jeśli chodzi o powstrzymanie Arki, to ograniczenie Caspera Ware daje nadzieje na skuteczną defensywę także przeciwko Jamesowi Florence’owi.

W meczu z Arką, Dejan Mihevc będzie już miał prawdopodobnie do dyspozycji Cheikha Mbodja i Przemysława Karnowskiego. Gra z takimi środkowymi powinna w teorii oznaczać spowolnienie gry i, co za tym idzie, niski wynik na koniec spotkania.

Dopiero z Treflem, pierwszy raz od 9 w spotkań, w meczu Arki padło 90 punktów. Gdynianie ostatnio grają wolniej niż kilka miesięcy wstecz. Także o wiele lepiej i fizycznie bronią, czego dowodem są skromne zdobycze punktowe rywali zespołu Przemysława Frasunkiewicza.

Świąteczny mecz będzie prawdopodobnie starciem o pierwsze miejsce w tabeli na koniec sezonu zasadniczego. Ciężar gatunkowy tego meczu także nie będzie sprzyjał popisom strzeleckim. W tym spotkaniu spodziewamy się fizycznej walki i niskiego wyniku. Typujemy, że padnie ich w sumie mniej niż 171.

Mecz w świąteczny poniedziałek, o godz. 17.45, transmisja w Polsacie Sport.

Typ PK: poniżej 170,5 punktu za 1,90 w PZBUK

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

tagi

NBA

Reprezentant Polski w koszykówce 3×3 oraz legenda Polpharmy Starogard Gdański – gościem Kamila Chanasa jest „Money in the Bank” Michael Hicks! Mieszkający w naszym kraju Amerykanin opowiada o swojej karierze i planach na przyszłość. Świetne show!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Wolf Blitzer, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, przerwał swój program w stacji CNN, aby poinformować o końcu kariery Marcina Gortata. Autor – na co dzień kibic Washington Wizards – polskiemu zawodnikami za osiągnięcia na parkiecie oraz to, co robi poza boiskiem, m.in. dla polskiej społeczności.
18 / 02 / 2020 10:21
Wszyscy widzą, że Los Angeles Clippers traktują sezon regularny nieco po macoszemu. Od czasu do czasu zdarzają się im grubsze wpadki, a zwłaszcza obrona nie funkcjonuje aż tak dobrze, jak to się wydawało przed sezonem. Czy takie problemy mogą zaszkodzić drużynie z LA również w playoff?
17 / 02 / 2020 18:50