PZBUK Typ Dnia: Blazers powalczą z Warriors

Share on facebook
Share on twitter

Warriors bez Kevina Duranta są groźni, ale ciut mniej. Damian Lillard zawsze bardzo dobrze gra przeciwko Golden State. Typujemy, że Blazers postawią się w Oakland i nie przegrają wyżej niż różnicą 8 punktów.

Damian Lillard / fot. wikimedia commons

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Typ PK: Blazers +8,5 pkt.,  w PZBUK za 1,80

To co najważniejsze – Kevin Durant nie zagra w meczu numer 1, a więc Warriors będą musieli znów sobie poradzić bez swojego najlepszego strzelca. Ta sztuka udała się przeciwko Rockets, ale już drugi raz z rzędu niekoniecznie musi.

W sezonie regularnym obie drużyny wygrały po 2 mecze w bezpośrednich pojedynkach. To także pokazuje, że Blazers potrafią się postawić mistrzom NBA. Jeden z tych meczów wygrali nawet w Oakland.

Po dość cichej serii z Denver Nuggets, do gry na wysokim poziomie być może wróci Damian Lillard. Historycznie „Dame” lubi grać przeciwko Warriors – w tym sezonie przeciwko Golden State zdobywał 28,3 punktu.

Nie można także zapomnieć o CJ-u McCollumie, który jest w wyśmienitej formie. Blazers mają czym straszyć i jeśli tylko nie przegrają w minutach, w których na parkiecie będą rezerwowi, to mają szanse przynajmniej postraszyć Warriors w meczu numer 1.

Typujemy, że Portland nie przegra większą różnicą niż 8 punktów i mocno postawi się w Oakland faworytom. Mecz numer 1 w nocy z wtorku na środę, o godz. 3.00 polskiego czasu. Wszystkie spotkania NBA można oglądać za darmo na stronie PZBUK >> 

Typ PK: Blazers +8,5, w PZBUK za 1,80

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

Po ostatniej fali zwolnień, odejść i zawieszeń w składzie BM Slam Stali zostało 5 graczy na poziomie ekstraklasy. Już jutro, w sobotę, ostrowianie zagrają w Dąbrowie Górniczej. Debiut Łukasza Majewskiego w roli trenera zapowiada się więc dość egzotycznie.