PRAISE THE WEAR

PZBUK typ dnia: Celtics muszą wziąć się w garść!

PZBUK typ dnia: Celtics muszą wziąć się w garść!

Przy bilansie 0:2 nie ma już na co czekać. Typujemy, że w trzecim spotkaniu finału Wschodu, poddenerwowani Boston Celtics zaliczą przełamanie i zaliczą pierwsze zwycięstwo z Miami Heat.

.

Wszystkie mecze sezonu NBA są dostępne dla każdego zarejestrowanego klienta, który ma przynajmniej 1 PLN środków na koncie gracza. Oglądać je można zarówno poprzez przeglądarkę www na desktop i mobile, jak i aplikację PZBUK na systemy Android i Apple.

PZBUK – kursy i transmisje meczów NBA! >>

Typ PK: Boston -3 (wygra więcej niż 3 punktami) za 1.93 w PZBUK

Mecz numer 3 finałów w Konferencji Wschodniej jednocześnie trzeba nazwać meczem o życie dla Boston Celtics, którzy aktualnie przegrywają z Miami Heat 0:2. Jeśli rywale dołożą kolejne zwycięstwo, Celtics będą musieli wygrać 4 razy z rzędu, co trzeba uznać za zadanie praktycznie niemożliwe.

Boston może jednak jeszcze do tej serii wrócić. W obu pierwszych spotkaniach był blisko zwycięstwa i ostatecznie przegrał te mecze różnicą 3 i 5 punktów. Celtics muszą jednak lepiej rozwiązywać końcówki, które w tej serii są ich małą bolączką.

Materiału do analizy jest już jednak sporo, a taki strateg jak Brad Stevens na pewno zdoła wprowadzić usprawnienia do gry swojego zespołu. Warto także pamiętać, że Celtics to charakterny zespół, który głów po dwóch porażkach raczej nie zwiesi. 

Napięcie w drużynie jest ogromne, co uwydatniła tylko konfrontacja (podobno nawet bójka) między Marcusem Smartem i Jaylenem Brownem po meczu numer 2. Trener Brad Stevens zaprosił wszystkich liderów zespołu na spotkanie i można się spodziewać, że szkoleniowiec Celtów będzie chciał przekierować sportową złość swoich zawodników na ich poczynania na parkiecie. 

Wydaje nam się, że Celtics nie są aż o tyle gorszym zespołem od Miami (o ile w ogóle są), by przegrać z rywalami 3 mecze z rzędu. Typujemy więc, że Boston wyjdzie zwycięsko z trzeciego starcia i wygra je przynajmniej 4 punktami. Mecz odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę, o godz. 2.30 polskiego czasu.

Typ PK: Boston -3 (wygra więcej niż 3 punktami) za 1.93 w PZBUK

PZBUK – kursy i transmisje meczów NBA! >>

Na stronie PZBUK znajdziesz także mnóstwo kursów i zakładów na koszykówkę – teraz na NBA, ale później też PLK oraz Euroligę. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ>> lub klikając na poniższy baner:

.

POLECANE

tagi

Przemysław Frasunkiewicz jest jednym z tych trenerów, którym szczególnie warto zadawać pytania podczas konferencji prasowych. 44-latek odpowiada dość chętnie, a przede wszystkim ciekawie i wyraziście. Nie inaczej było po sobotnim starciu ze Śląskiem.
30 / 01 / 2023 17:18

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Podczas 21. kolejki na zapleczu ekstraklasy wygrywali w większości gospodarze. Od “reguły” odszedł tylko Górnik Wałbrzych i Politechnika Opolska. Który z graczy wyróżniał się szczególnie?
28 / 01 / 2023 13:01