PZBUK Typ Dnia: Cukier mocno zrewanżuje się Startowi

Share on facebook
Share on twitter

W pierwszym meczu tych drużyn Joe Thomasson nieprawdopodobnym rzutem zagwarantował zwycięstwo lublinianom. Tym razem nie spodziewamy się sensacji, rozsądniejsze wydaje się zagranie na pewną wygraną Polskiego Cukru.

fot. BCL

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Polski Cukier Toruń – TBV Start Lublin, wtorek, godz. 19:00

Typ PK: Polski Cukier -5.5 (wygra wyżej 6 punktami lub wyżej), kurs w PZBUK 2.00

Pierwszym mecz można określić wypadkiem przy pracy torunian, którzy jeszcze na 47 sekund przed końcem prowadzili 7 punktami! To była zdecydowanie jedna z najlepszych końcówek tego sezonu, Start wygrał mecz 93:91.

Jednak Polski Cukier u siebie takiego błędu nie popełni. Motywacja na to spotkanie powinna być wysoka, szczególnie że Anwil zaliczył wpadkę, a to oznacza, że torunianie mają jedną porażkę mniej i są przed włocławianami w tabeli.

W toruńskiej arenie przegrali tylko raz i to z Anwilem Włocławek. Każde inne spotkanie wygrywali wyraźnie, a najmniejszą różnicą były 4 punkty w meczu przeciwko Stelmetowi Zielona Góra. W ostatnim meczu dosyć pewnie pokonali Legię Warszawa 94:80, czyli zespół z poziomu Startu, też bijący się o playoffy.

Jeśli chodzi o mecze wyjazdowe ekipy Davida Dedka, to największymi sukcesami w tym sezonie są wygrane z MKSem Dąbrowa Górnicza i GTK Gliwice. Z faworytów postraszyli nieco Arkę Gdynia, ale mimo to przegrali 5 punktami.

Typ PK: Polski Cukier -5.5 (wygra wyżej 6 punktami lub wyżej), kurs w PZBUK 2.00

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>
POLECANE

W Stargardzie szybko znaleziono zastępstwo dla Kamila Piechuckiego. Nowym trenerem PGE Spójni ma zostać Jacek Winnicki, który po 3. kolejce został zwolniony z BM Slam Stali Ostrów. To właśnie przeciwko swojemu byłem klubowi będzie debiutował.

tagi