PZBUK Typ Dnia: Doncić i Mavs w Miami

Share on facebook
Share on twitter

Wciąż walczący o playoff Miami Heat będą podejmować na własnym parkiecie Dallas Mavericks z Luką Donciciem. Typujemy, że w meczu padnie w sumie więcej punktów niż 210.

Luka Doncić / fot. wikimedia commons

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Typ PK: powyżej 210,5 za 1,92 PZBUK

Mavericks przegrali 4 z ostatnich 5 spotkań. W 6 ostatnich zdobywali, albo tracili przynajmniej 116 punktów, co pokazuje, że ich mecze ostatnio obfitują w wysokie wyniki.

Dallas stracili już szanse na playoff i grają w tym sezonie o nic. To nie sprzyja motywacji i zaangażowaniu, szczególnie w obronie.

Miami Heat wciąż są w grze o playoffy. Aktualnie zajmują 9. miejsce w Konferencji Wschodniej i mają jedno zwycięstwo mniej niż Orlando Magic, którzy zamykają ósemkę. Motywacji do zwycięstwa, a co za tym idzie do dobrej gry w ataku na pewno nie zabraknie.

Heat zdobywają średnio 105,7 punktu, a Mavs 108,6. Jeśli tylko obie ekipy utrzymają swoje średnie, to w tym meczu padnie ponad 214 punktów.

Zespół z Miami stawia na defensywę, ale w tym meczu trafiają na drużynę, o której tego samego powiedzieć nie można. Dallas to dopiero 19. obrona NBA.

Typ PK: powyżej 210,5 za 1,92 PZBUK

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

 
POLECANE

Kilka efektownych momentów nie powinno przysłonić faktu, że Kristaps Porzingis początki w Dallas Mavericks ma trudne. Otrzepanie rdzy po kontuzji i oswojenie się z nowym systemem wymaga czasu, ale nie wszystkie problemy da się sprowadzić właśnie do tych dwóch czynników.

tagi