PZBUK Typ Dnia: Efektowne pożegnanie Polaków

Share on facebook
Share on twitter

W swoim jedynym występie przed polską publicznością – grając już na poważnie – reprezentacja Polski powinna pewnie pokonać Holandię. Wszyscy potrzebują takiej efektownej wygranej.

Mateusz Ponitka / fot. FIBA Europe

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Typ PK: Polska -15.5 pkt. (wygra wyżej niż 15 pkt.). Kurs w PZBUK: 1.86

Jest przynajmniej kilka argumentów za tym, że środowy mecz z Holandią w Lublinie (godz. 18.30) powinien zakończyć się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy. Po pierwsze, rywal jest nam dobrze znany i, mówiąc kolokwialnie, po prostu nam leży. Oba spotkania w niedawnych eliminacjach wygraliśmy bez problemu, a na wyjeździe potrafiliśmy nawet rozbić Holendrów aż 27 punktami.

Polska drużyna – tuż przed odlotem na mundial do Chin potrzebuje też tej pewnej wygranej ze względów psychologicznych. Przegraliśmy 5 ostatnich sparingów, na ogół w kiepskim stylu – zauważyli to kibice, ale też sami zawodnicy. W meczu z Niemcami widać już było wyraźne symptomu poprawy formy, a przeciwko Holandii powinno być jeszcze lepiej.

Należy się spodziewać, że podobnie jak w niedzielę w Hamburgu, trener Mike Taylor będzie już stosował rotację zbliżoną do meczowej, mając na uwadze nie tylko eksperymenty, ale również zwycięstwo. Zdaniem bukmacherów, Polska jest zdecydowanym faworytem. Linia punktowa 15 w starciu z niżej notowanym rywalem, nie grającym o żadną stawkę, powinna być realna do pokonania.

Typ PK: Polska -15.5 pkt. (wygra wyżej niż 15 pkt.). Kurs w PZBUK: 1.86

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na poniższy baner.