PZBUK Typ Dnia: Francja postawi się Amerykanom

Share on facebook
Share on twitter
Mocna defensywa zbudowana wokół Rudy’ego Goberta i wielu dobrych strzelców na obwodzie – Francja ma czym straszyć Amerykanów. Typujemy, że reprezentacja „Trójkolorowych” w ćwierćfinale z USA nie przegra więcej jak 8 punktami.

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK:Francja +8,5 (nie przegra więcej niż 8 punktami) za 1.89 w PZBUK

Starcie Francjiz Amerykanami jest zdecydowanie największym hitem wśród meczów ćwierćfinałowych. USA jest oczywiście faworytem, ale „Trójkolorowych” stać na sprawienie niespodzianki, a już na pewno na nawiązanie walki z rywalami.

Choć ostatni mecz tego nie pokazuje (porażka 98:100 z Australią), to Francuzi dysponują naprawdę dobrą defensywą na tym turnieju. Zatrzymali Litwinów na 75 punktach, czy Niemców na 74. Podstawą ich obrony jest oczywiście Rudy Gobert,który w warunkach FIBA (brak 3 sekund w obronie), może być jeszcze efektywniejszym obrońcą obręczy niż w NBA.

Jeśli jednak mecz przerodzi się w wymianę ciosów, to także Francja ma czym odpowiedzieć. Evan FournierNicolas BatumNando De Colo tostrzelcy wyborowi, którzy mają ogromną łatwość w zdobywaniu punktów, co pokazali chociażby przeciwko agresywnej obronie Australii.

Tym razem obwodowych Francji czekać będzie bardziej odpowiedzialne zadanie w defensywie, bowiem to właśnie tam Amerykanie są najmocniejszy. Można więc spodziewać się, że spore minuty dostanie długi i bardzo sprawny Frank Ntilikina, który jest w stanie ograniczyć najlepszych strzelców USA.

Stawiamy więc, że mecz będzie zacięty i jeśli Francja go przegra, to co najwyżej 8 punktami. Hitowe spotkanie już o 13:00 czasu polskiego.

TYP PK:Francja +8,5 (nie przegra więcej niż 8 punktami) za 1.89 w PZBUK

Na stronie PZBUKznajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >> lub klikając na poniższy baner.

POLECANE

Na boisku najbardziej brakuje obrony i zbiórek, a skład drużyny z Wrocławia po prostu jest źle zbudowany. Wszystko wskazuje na to, że za kiepski początek sezonu posadą zapłaci Andrzej Adamek, ale sama wymiana trenera nie uratuje jeszcze sytuacji.

tagi