PZBUK Typ Dnia: Hiszpania postawi się Amerykanom

Share on facebook
Share on twitter

Dziś w nocy reprezentacja USA rozegra pierwszy oficjalny sparing. Typujemy, że prowadzona przez Ricky’ego Rubio i Marca Gasola reprezentacja Hiszpanii postawi się Amerykanom i nie przegra wyżej niż 9 punktami.

Marc Gasol (fot. FIBA.com)

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Hiszania +9,5 (nie przegra więcej niż 9 punktami) za 1,84 w PZBUK

To będzie dopiero pierwszy poważny sprawdzian kadry USA, która jak do tej pory miała okazję grać tylko i wyłącznie wewnętrzne sparingi. Z resztą, ostatni, trwający zaledwie 10 miunt, przeciwko graczom z G League, przegrali 17:36.

Amerykanie tego lata mają spore problemy ze składem. Największe gwiazdy zrezygnowały z wyjazdu do Chin, o czym pisaliśmy TUTAJ>>. Wydaje się, że obecnie największymi gwiazdami mają być Kemba Walker i Donovan Mitchell.

Hiszpanie także nie pojadą na mistrzostwa w tak mocnym składzie jak w poprzednich latach, jednak nadal mają wielu uznanych graczy w zespole. Liderami są Ricky Rubio i Marc Gasol, którzy poprowadzili już reprezentację do 3 wygranych sparingów.

Na start Hiszpanie pokonali Litwę 78:70, potem Wybrzeże Kości Słoniowej 79:62 i ostatnio reprezentację Demokratycznej Republiki Kongo 96:64. Jednym z najskuteczniejszych graczy był także znany z NBA Willy Hernangomez.

Typujemy, że w pierwszy sparingu Amerykanie będą mieli spore problemy z mocną Hiszpanią, która nie przegra więcej niż 9 punktami.

TYP PK: Hiszania +9,5 (nie przegra więcej niż 9 punktami) za 1,84 w PZBUK

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na poniższy baner.