PZBUK Typ Dnia: Legia z dobrym wynikiem w Kosowie

Share on facebook
Share on twitter
Legia zaczyna eliminacje do Ligi Mistrzów od wyjazdowego starcia z Sigalem Prisztina. Mimo że to gospodarze są faworytami, stawiamy, że warszawiacy wrócą na mecz rewanżowy z korzystnym wynikiem.
Tane Spasev (fot. Marcin Bodziachowski/Legiakosz.com)

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Legia +3 (nie przegra więcej niż 2 punktami lub wygra) za 1.88 w PZBUK

Mimo że zespół z Prisztiny jest bardziej doświadczony jeśli chodzi o europejskie puchary w ostatnich latach (grali w FIBA Europe Cup), to jednak wielkich powodów do obaw być nie powinno.

Przede wszystkim drużyna z Kosowa została skonstruowana w szybkim tempie, nie przepracowała tak intensywnie okresu przygotowawczego jak Legia, a do tego klub cały czas nękają problemy organizacyjne.

Z tego też powodu skład Sigalu nie jest porywający. Gwiazdą jest oczywiście Dardan Berisha, trzeba uważać także na Jonathana Wade’a czy Jonathana Janssena, jednak Legia ma po swojej stronie sporo argumentów.

Przede wszystkim to właśnie wspomniany okres przygotowawczy, dzięki czemu możemy być pewni, że zawodnicy Legii, którzy w komplecie od kilku tygodni trenowali pod okiem Tane Spaseva, będą przygotowani odpowiednio do tego spotkania.

W oczy rzuca się także fizyczność graczy z Warszawa, która powinna być ich sporą przewagą, szczególnie na tym etapie sezon, a właściwie dla wielu jeszcze preaseason. Możemy się z pewnością spodziewać twardej i agresywnej obrony, czyli tego, z czego znana była zeszłoroczna Legia.

Mająca szeroki, utalentowany skład, Legia nie jest faworytem spotkania w Prisztinie, jednak my typujemy, że wróci do Warszawy na spotkanie rewanżowe z korzystnym wynikiem – nie przegra więcej jak 2 punktami.

Spotkanie rozpocznie się we wtorek o 20:00. Transmisja na kanale YouTube BCL.

TYP PK: Legia +3 (nie przegra więcej niż 2 punktami lub wygra) za 1.88 w PZBUK

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na poniższy baner.

POLECANE