PZBUK typ dnia: Ofensywny mecz z Chinami

Share on facebook
Share on twitter

W opinii bukmacherów, to reprezentacja Polski jest minimalnym faworytem poniedziałkowego spotkania grupy A przeciwko Chinom. My jednak szansy na trafiony typ postanowiliśmy poszukać gdzie indziej.

Mateusz Ponitka / fot. A. Romański, PZKosz

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Obie drużyny zdobędą łącznie w meczu 149 punktów lub więcej. Kurs w PZBUK: 1,90

Oba zespoły od zwycięstwa rozpoczęły mistrzostwa świata. Polska pewnie pokonała Wenezuelę 80:69, a Chiny ograły Wybrzeże Kości Słoniowej 70:55, chociaż na przerwę drużyny schodziły przy remisie 29:29.

Gdy bukmacherzy wystawili kursy na poniedziałkowe spotkanie, to minimalnym faworytem byli na ich podstawie Chińczycy. Szybko uległo to jednak zmianie i w chwili pisania tego tekstu, to biało-czerwonym przyznaje się nieznacznie większe szanse na zwycięstwo (1,90, przy 1,95 na rywali).

Chociaż po udanym występie Polski przeciwko Wenezueli wierzymy w drugą wygraną naszego zespołu, to typu postanowiliśmy poszukać gdzie indziej. Naszym zdaniem linia punktowa (148,5 pkt) wystawiona przez PZBUK jest zbyt niska i to właśnie spróbujemy wykorzystać.

Już suma zdobyczy punktowych z pierwszego spotkania (80+70=150) wystarcza na wygranie tego typu. Obie drużyny mają jednak jeszcze rezerwy w ofensywie. Szczególnie dotyczy to Chińczyków, którzy przeciwko Wybrzeżu Kości Słoniowej trafili tylko 1 z 10 rzutów za 3 punkty, ośmiokrotnie pomylili się przy rzutach wolnych (11/19), dodatkowo przegrali też walkę o zbiórki (33-41).

Ale i Polaków stać na więcej, oczekujemy choćby większej aktywności w grze A.J.Slaughtera (7 pkt), a także lepszej skuteczności w rzutach z dystansu całego zespołu (8/26 przeciwko Wenezueli).

Początek meczu Polski z Chinami w poniedziałek o godz. 14:00 naszego czasu.

TYP PK: Obie drużyny zdobędą łącznie w meczu 149 punktów lub więcej. Kurs w PZBUK: 1,90

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na poniższy baner.