PZBUK Typ Dnia: Polpharma nie da się Treflowi

PZBUK Typ Dnia: Polpharma nie da się Treflowi

Share on facebook
Share on twitter

Ostatnie mecze Polpharmy, a właściwie ostatnie porażki sprawiły, że to Trefl Sopot jest faworytem dzisiejszego spotkania (godz. 17.00). Typujemy jednak, że Polpharma postawi się gospodarzom i nie przegra więcej niż 5 punktami.

Adam Kemp / fot. Polpharma Starogard Gdański

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>

Typ PK: Polpharma +4,5, za 1,90 w PZBUK

Polpharma w ostatnich 10 meczach wygrała raz. Druga część sezonu jest dla Kociewskich Diabłów fatalna i powoli tracą szanse na udział w playoffach. Mecz w Sopocie to idealna okazja do tego, by się przełamać.

Ostatni mecz z Kingiem udany nie był, jednak kilka dni wcześniej zagrali bardzo dobrze, przede wszystkim skutecznie w obronie. Powrót Thomasa Davisa dodał Polpharmie defensywnego charakteru, brakuje tylko zwycięstw.

Starogardzianie nie są już tak mocni w ataku, ale Trefl to wciąż najsłabsza obrona w PLK. To idealna okazja do odblokowania się na tle takiego rywala.

Dla Trefla będzie to mecz o życie. Jeśli dziś przegrają, o utrzymanie będzie bardzo ciężko. Terminarz w kolejnych tygodniach wygląda morderczo. Polpharma ma wciąż szanse na playoffy, więc o mobilizacje zespołu Artura Gronka można być spokojnym.

Jednak sopocianie argumentów mają niewiele. Ostatnio przegrali wygrany mecz w Gliwicach, co na pewno wpłynęło na atmosferę w zespole. Trefl pod Marcinem Stefańskim nie został bardzo odmieniony, a obrona cały czas szwankuje. Typujemy, że ostatnio dołująca Polpharma mocno się postawi i nie przegra więcej niż 5 punktami, albo nawet wygra.

Typ PK: Polpharma +4,5 za 1,90 w PZBUK

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >>
POLECANE

tagi

Mimo sporych ubytków kadrowych i zastoju pod koniec meczu, King Szczecin wygrał regionalny pojedynek z PGE Spójnią w Stargardzie 72:64. Rewelacyjny mecz zagrał Mateusz Zębski, imponujący zaangażowaniem i wszechstronnością.
25 / 09 / 2020 22:59

NBA

Drugi odcinek #StrefaChanasa na rozpoczęcie koszykarskiego sezonu 2020/21! Gośćmi Kamila są: trener Mihailo Uvalin oraz Radosław Hyży, był znany zawodnik, a obecnie także trener. Czego spodziewają się po zespołach ekstraklasy?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53