PZBUK Typ Dnia: Polski Cukier powalczy w Belgii

PZBUK Typ Dnia: Polski Cukier powalczy w Belgii

Share on facebook
Share on twitter
Zdobywający mnóstwo punktów Polski Cukier nie jest faworytem w starciu z grającym defensywnie Filou Ostenda, jednak typujemy, że torunianie postawią się Belgom i nie przegrają więcej niż 5 punktami.
Keith Hornsby / fot. BCL

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Polski Cukier +5,5 (nie przegra więcej niż 5 punktami) za 1.89 w PZBUK

Po sześciu meczach Polski Cukier zajmuje ostatnie, ósme miejsce w grupie A Ligi Mistrzów (bilans 1-5). Po małej przerwie w rozgrywkach torunianie zagrają z Filou Ostenda, czyli mistrzem Belgii, któremu jednak w Europie także zbyt dobrze nie idzie (bilans 2-4).

Z racji lepszego bilansu i miejsca rozgrywania meczu (Ostenda), to Belgowie są faworytem tego spotkania. My jednak typujemy, że Twarde Pierniki mocno postawią się rywalom i nie przegrają więcej niż 5 punktami.

Oba zespoły są na przeciwnych biegunach – torunianie zdobywają masę punktów (2. najlepszy wynik w Lidze Mistrzów), z kolei Filou stawia bardziej na grę w wolnym tempie i defensywę (w 6 meczach zdobyli 94 punkty mniej niż Polski Cukier). Jeśli zespołowi prowadzonemu przez Sebastiana Machowskiego uda się narzucić swój styl gry, Twarde Pierniki powinny być długo w grze, a może nawet wygrać to spotkanie.

Na korzyść torunian przemawia także fakt, że do gry wrócił już Jakub Schenk, a więc bardzo wąska rotacja, która ewidentnie nie wytrzymywała w niektórych spotkaniach tempa, odzyskała jednego z kontuzjowanych zawodników.

Dodatkowo w świetnej formie ostatnio jest duet Chris Wright – Alade Aminu, który może być podstawą do wywiezienia korzystnego wyniku z Belgii. Amerykański rozgrywając ostatnio szaleje w ataku, a naszym zdaniem został także MVP ostatniego tygodnia w lidze.

Mecz rozpocznie się o 20:00, transmisja w Eurosport 2.

TYP PK: Polski Cukier +5,5 (nie przegra więcej niż 5 punktami) za 1.89 w PZBUK

POLECANE

tagi

„Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o Małym Rycerzu”. Pieśń znana z hal siatkarskich już niedługo może zagościć na meczach Śląska Wrocław. I to nie w chwilach słabości, ale w uznaniu dla pracy trenera Olivera Vidina. Pod jego wodzą drużyna 17-krotnego mistrza Polski wygrała 6 z 9 spotkań i jest na dobrej drodze, aby awansować do fazy play-off.
27 / 01 / 2020 18:33

NBA

Właściwy ruch, oznaka szacunku i szansa, aby należycie przygotować pożegnanie. NBA oficjalnie przełożyła wtorkowe starcie między Los Angeles Lakers a Los Angeles Clippers z powodu tragicznej śmierci Kobe Bryanta, który zginął w katastrofie helikoptera w niedzielę.
28 / 01 / 2020 0:22
Niezwykły filmik zapada w pamięć równie mocno, jak i urywki z grą Kobego w NBA. Za kilkuminutowe arcydzieło “Dear Basketball” koszykarz został w 2018 roku uhonorowany Oscarem. Warto zobaczyć to wideo w całości!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24