PZBUK Typ Dnia: Przełamanie Polpharmy z GTK

Share on facebook
Share on twitter
W piątkowe popołudnie Polpharma Starogard Gdański powalczy u siebie o pierwszą wygraną w tym sezonie z GTK Gliwice. Typujemy, że Kociewskie Diabły w końcu się przełamią i zanotują zwycięstwo.
Daniel Gołębiowski / fot. D. Szczypior, Polpharma Starogard Gd.

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Polpharma za 1.86 w PZBUK

Pojedynek zespołów z dolnej połówki tabeli, jednak nudy być nie powinno – obie potrzebują bardzo zwycięstwa, a szczególnie Polpharma Starogard Gdański, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała. To właśnie Kociewskie Diabły są w tym meczu minimalnym faworytem, także naszym zdaniem.

Polpharma z każdym meczem jest coraz bliżej zwycięstwa. W drugiej kolejce mocno powalczyła u siebie z PGE Spójnią Stargard, a w ostatniej dopiero po dogrywce przegrała w Sopocie z mocnym w tym sezonie Treflem.

Zdecydowanie lepiej wygląda ofensywa zespołu prowadzonego przez Marcina Lichtańskiego. Kamau Stokes wreszcie dostał wsparcie od duetu podkoszowego Brett Prahl Isaiah Wilkins, którzy z każdym kolejnym meczem nabierają więcej pewności siebie.

Również Polacy grający na obwodzie z każdym meczem idą w górę, a teraz prawdopodobnie dostaną jeszcze więcej minut. W kuluarach można usłyszeć, że Darnell Edge jest mocno na cenzurowanym i być może niedługo pożegna się z zespołem.

GTK z kolei jest po sensacyjnym zwycięstwie z Arką w Gdyni, jednak zespół z Gliwic przyzwyczaił nas (również poprzednimi sezonami), że udane mecze przeplata naprawdę słabymi. Spodziewamy się, że drugi raz z rzędu na wyjeździe tak dobrze nie zagra.

W przypadku Polpharmy można użyć stwierdzenia „jak nie teraz, to kiedy?”. Lepszej okazji na łapanie zwycięstw niż mecz u siebie z rywalem z dolnej części tabeli raczej nie będzie. Typujemy, że starogardzianie w końcu się przełamią i zanotują pierwsze zwycięstwo.

Mecz rozegrany zostanie w piątek o 17:30. Transmisja w Polsat Sport.

TYP PK: Polpharma za 1.86 w PZBUK

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym także nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na baner:

POLECANE

tagi