PRAISE THE WEAR

PZBUK Typ Dnia: Start pewniakiem w Lublinie

PZBUK Typ Dnia: Start pewniakiem w Lublinie

W Lublinie wciąż liczą na playoffy i z pewnością nie wyobrażają sobie porażki w starciu ze Spójnią. Po rozbiciu Trefla Sopot na własnym parkiecie morale na pewno urosło. Typujemy, że TBV Start wygra 8 punktami lub więcej.

James Washington / fot. TBV Start Lublin

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Typ PK: Start -7 (wygra 8 punktami lub więcej) w PZBUK za 1,88

Spójnia wygrała swój ostatni mecz z Polpharmą Starogard Gdański, który zdecydowanie przybliżył ją do utrzymania w lidze. Zwycięstwo w dużej mierze było zasługą Tweety’ego Cartera, który zagrał fenomenalnie – 20 punktów i 4 asysty.
Jednak pokonanie bardzo słabej w 2019 roku Polpharmy to dopiero drugie zwycięstwo od przerwy na Puchar Polski (wcześniej Miasto Szkła Krosno). Spójnia ma drugi najgorszy bilans małych punktów w lidze i nadal kadrowo jest jedną z najsłabszych drużyn.

W pierwszym meczu Start wygrał 87:75. Na własnym parkiecie tym bardziej będzie faworytem tego pojedynku.
Lublinianie nie mogę pozwolić sobie już na jakąkolwiek porażkę, jeśli chcą znaleźć się w pierwszej ósemce na koniec sezonu. Motywacja będzie na pewno wielka, a przecież argumenty sportowe leżą po ich stronie.

Start ostatnio rozbił Trefl na własnym parkiecie aż 100:75. Wydaje się, że gra zespołu Davida Dedka z każdym meczem jest coraz lepsza. Od Pucharu Polski zanotowali kilka porażek, głównie z wyżej notowanymi rywalami, ale w każdym z nich byli blisko końcowego sukcesu.

Typujemy, że mocny na własnym parkiecie Start (bilans 8-5) powinien pewnie wygrać ze Spójnią wyżej niż 7 punktami. Mecz we wtorek, godz. 18.30.

Typ PK: Start -7 (wygra 8 punktami lub więcej) w PZBUK za 1,88

DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

tagi

Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.