PZBUK Typ Dnia: Trefl pewnie wygra w Koszalinie

PZBUK Typ Dnia: Trefl pewnie wygra w Koszalinie

Share on facebook
Share on twitter

Trefl zagra o życie z AZS-em, który jedną nogą jest już na wakacjach. Biorąc pod uwagę problemy organizacyjne w zespole z Koszalina typujemy, że sopocianie wygrają to spotkanie więcej niż 6 punktami.

Trefl Sopot / fot. Dorota Murska, MKS Dąbrowa

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Typ PK: Trefl -6(wygra więcej niż 6 punktami), za 1,89 w PZBUK

Po pierwsze, Trefl w tym spotkaniu będzie grał z nożem na gardle. Sopocianie, jeśli chcą się utrzymać w PLK, muszą to spotkanie wygrać i dodatkowo liczyć na porażkę Miasta Szkła Krosno w meczu z GTK Gliwice.

O motywacje trudno nie będzie. Trefl pokazywał już w poprzednich meczach, że potrafi się spiąć i grać skutecznie, choć to ostatnie spotkanie z Kingiem Szczecin była dla nich mocno nieudane.

Po drugie, AZS gra o nic, a dodatkowo tak naprawdę nie wiadomo, w jakim składzie wystąpi. Nie są tajemnicą problemy finansowe w tym klubie i zaległości z tego tytułu wobec zawodników.

Ciężko przypuszczać, by koszykarze z Koszalina mieli sobie flaki wypruwać z tego tytułu w meczu o nic. Zespół prowadzony przez Marka Łukomskiego w tym tygodniu prawie w ogóle nie trenował i nie przygotowywał się zbyt mocno do tego meczu.

Trefl więc może mieć ułatwione zadanie, a przecież nawet w pełnych składach można by było się zastanawiać, czy to właśnie czasem sopocianie nie byliby faworytem tego meczu.

Typujemy, że zespół prowadzony przez Marcina Stefańskiego wygra w Koszalinie różnicą większą niż 6 punktów.

Mecz w niedziele o 17:45. Transmisja na emocje.tv

Typ PK: Trefl -6 (wygra więcej niż 6 punktami), za 1,89 w PZBUK

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

tagi

NBA

Czas na podniebne ewolucje! Gościem podcastu Kamila Chanasa jest Piotr „Grabo” Grabowski, profesjonalny dunker, zwycięzca wielu konkursów wsadów do kosza.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Brak liderów kadry – Mateusza Ponitki i Adama Waczyńskiego – udało się przykryć w jednym z meczów, dzięki rewelacyjnej grze AJ-a Slaughtera i wsparciu ze strony Michała Sokołowskiego i Aarona Cela. W spotkaniach z Izraelem i Hiszpanią traciliśmy zdecydowanie za dużo punktów spod kosza, bardzo potrzeba nam dominującego w obronie środkowego.
25 / 02 / 2020 1:08