PZBUK Typ Dnia: Wojna o życie Jazz i Rockets w meczu 5

PZBUK Typ Dnia: Wojna o życie Jazz i Rockets w meczu 5

Share on facebook
Share on twitter

W nocy z środy na czwartek Houston Rockets będą mieli kolejną piłkę meczową na wygranie serii z Utah Jazz, tym razem na własnym parkiecie. Spodziewamy się, że mecz będzie miał wolne tempo i padnie w nim mniej niż 213 punktów.

Ricky Rubio / fot. wikimedia commons

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

Typ PK: Mniej niż 212,5 punktu w meczu, w PZBUK za 1,93

W pierwszych czterech meczach tej serii padało kolejno 212, 216, 205 i 198 punktów. Jazz z każdym meczem poprawiali defensywę, z którą w ostatnim meczu Rockets mieli na tyle dużo kłopotów, że nie przekroczyli bariery 100 punktów.

Wraz z dobrą obroną przyszło także ograniczenie poczynań James Hardena. Lider Rockets nie zdobył w tej serii więcej niż 32 punkty. O tym, jak Jazz poprawiają się w obronie przeciwko najlepszemu strzelcowi NBA piszemy więcej TUTAJ >>

Jeśli Jazz mają szukać gdzieś swoich szans, to tylko w defensywie. Sami nie są zbyt dobrym zespołem po atakowanej stronie parkietu. W tej serii dwukrotnie nie przekraczali 100 punktów.

Co więcej, nie można zapominać, że to mecz o być albo nie być. Rockets także będą chcieli zakończyć tę serię i nie podejdą do tego spotkania lekkomyślnie. Ciężar gatunkowy tego meczu może spowodować, że znów obejrzymy spotkanie pełne walki i niecelnych rzutów.

Spodziewamy się, że zespół Utah i tym razem zaskoczy defensywnie Houston i wynik będzie na tyle niski, że suma punktów będzie mniejsza niż 213.

Typ PK: Mniej niż 212,5 punktu, w PZBUK za 1,93

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

tagi

NBA

Reprezentant Polski w koszykówce 3×3 oraz legenda Polpharmy Starogard Gdański – gościem Kamila Chanasa jest „Money in the Bank” Michael Hicks! Mieszkający w naszym kraju Amerykanin opowiada o swojej karierze i planach na przyszłość. Świetne show!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27
Wolf Blitzer, jeden z najsłynniejszych amerykańskich dziennikarzy, przerwał swój program w stacji CNN, aby poinformować o końcu kariery Marcina Gortata. Autor – na co dzień kibic Washington Wizards – polskiemu zawodnikami za osiągnięcia na parkiecie oraz to, co robi poza boiskiem, m.in. dla polskiej społeczności.
18 / 02 / 2020 10:21
Wszyscy widzą, że Los Angeles Clippers traktują sezon regularny nieco po macoszemu. Od czasu do czasu zdarzają się im grubsze wpadki, a zwłaszcza obrona nie funkcjonuje aż tak dobrze, jak to się wydawało przed sezonem. Czy takie problemy mogą zaszkodzić drużynie z LA również w playoff?
17 / 02 / 2020 18:50