PZBUK typ dnia: Zacięty mecz z Wenezuelą

Share on facebook
Share on twitter

Wierzymy, że Polska pokona w sobotę Wenezuelę, chociaż podobnie jak inni rywale drużyny z Ameryki Południowej, także biało-czerwoni będą mieli problemy ze zdobywaniem punktów. Tak wyglądają nasze typy na pierwszy występ reprezentacji Polski na chińskim mundialu.

Mateusz Ponitka i Łukasz Koszarek / fot. A. Romański, PZKosz

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

TYP PK: Polska zdobędzie mniej niż 77,5 punktu. Kurs w PZBUK: 1,76

Wyjątkowo trudno było wybrać odpowiadający nam typ na sobotni mecz reprezentacji Polski przeciwko Wenezueli. Biało-czerwoni są jego wyraźnym faworytem, ale nie jesteśmy zwolennikami obstawiania kursów w wysokości 1,19. Z kolei ustawiona na 8,5 punktu linia handicapu, naszym zdaniem, wyliczona jest idealnie.

Tak zresztą było również w meczach sparingowych Wenezueli przed mistrzostwami świata, gdyż przeciwko Włochom (54:72), Rosji (54:69) i Grecji (51:74) końcowy wynik był bardzo bliski linii handicapu wystawionej przez tymi spotkaniami przez bukmacherów.

Szukając odpowiedniego typu naszą uwagę zwróciła jednak gra w defensywie Wenezueli. Wspominaliśmy już o niej zresztą przy okazji tekstu analizującego grę naszych sobotnich rywali (https://polskikosz.pl/chiny-2019-analizujemy-gre-wenezueli-slabe-i-mocne-strony/), potwierdzają ją również wyniki. Żadnej z trzech wymienionych wcześniej drużyn nie udało się rzucić Wenezueli więcej niż 74 punktów, zatem warto zagrać, że i Polacy zdobędą ich nie więcej niż 77. Kurs na takie rozstrzygnięcie wynosi 1,76.

TYP PK: Polska pokona Wenezuelę różnicą od 6 do 10 punktów. Kurs w PZBUK: 4,05

Wierzymy jednak w zwycięstwo biało-czerwonych. Z wszystkich możliwości kursowych najbardziej przekonała nas wygrana Polaków różnicą od 6 do 10 punktów. Taki wynik nie tylko oszczędzi naszym sercom zdrowia w końcówce spotkania, ale też gwarantuje wysoki kurs w przypadku trafienia go (4,05).

Na stronie PZBUK znajdziesz dziesiątki innych kursów i zakładów na koszykówkę, w tym na mistrzostwa świata w Chinach oraz nowy sezon NBA. Rejestracja zajmuje chwilę, można jej dokonać TUTAJ >>  lub klikając na poniższy baner.
POLECANE

Zespół z Gdyni, licząc PLK i EuroCup, przegrał 5 meczów z rzędu, a w ostatnich 4 nie zdobył nawet 70 punktów. Brak drugiego rozgrywającego mocno się teraz odbija na zmęczeniu i grze pozostałych zawodników, jednak – naszym zdaniem – decyzja o zatrudnieniu Armaniego Moore’a ma sens.

tagi