Rekordowy mecz C.J. McColluma – Blazers uratowani

Share on facebook
Share on twitter

Rozbita ostatnio drużyna z Portland przegrywała w Minneapolis różnicą już 14 punktów, ale znalazła lidera w osobie 25-letniego rzucającego, który zdobył aż 43 punkty i poprowadził zespół do wygranej 95:89.

mccollumTo są buty C.J. McColluma! >>

Blazers to póki co, jedno z rozczarowań obecnego sezonu. Rok temu zespół wygrał 44 z 82 meczów, zajął piąte miejsce na Zachodzie, a w pierwszej rundzie wyeliminował Los Angeles Clippers.

Teraz z bilansem 15-21 drużyna z Portland jest dopiero na 10. pozycji i ma raczej marne szanse na powtórzenie zeszłorocznego wyniku. Przegrała 7 z ostatnich 8 spotkań, na dodatek na kontuzję kostki narzeka Damian Lillard, który opuścił cztery poprzednie mecze.

Ale w niedzielę świetnie zastąpił go w roli rozgrywającego i lidera C.J. McCollum – zdobył aż 43 punkty, mając świetne 16/25 z gry i 8/9 z wolnych. Do tego dodał 5 zbiórek, 3 asysty i 3 przechwyty.

Szczególnie dobrze McCollum zagrał w trzeciej kwarcie, którą Blazers wygrali 32:15 i odrobili straty do gospodarzy – rzucił w niej 16 punktów, połowę zdobyczy drużyny.

W połowie czwartej kwarty Timberwolves doprowadzili do remisu, ale wtedy ważne rzuty dla gości trafiali Shabazz Napier, Evan Turner oraz Allen Crabbe. Tym samym zespół z Minnesoty spadł do bilansu 9-11 w meczach, w których osiągał dwucyfrowe prowadzenie.

W takich butach szaleje C.J. McCollum – sprawdź >>

https://www.youtube.com/watch?v=elBxhz1Ex2A

 

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22