PRAISE THE WEAR

Russell Westbrook niszczy i dobija potężnym wsadem!

Russell Westbrook niszczy i dobija potężnym wsadem!

Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych – mecz Thunder z Rockets zakończył się lotem i leworęcznym wsadem Russella Westbrooka nad Clintem Capelą. I wygraną gospodarzy 105:103.

Russell Westbrook (Fot. Wikipedia)
Russell Westbrook (Fot. Wikipedia)

To są buty Russella Westbrooka! >>

To był szalenie wyrównany mecz drużyn aspirujących do czołówki zachodu NBA, które mają wielkich liderów. Jednak w środę w Oklahoma City błyszczał tylko jeden z nich.

Russell Westbrook zdobył 30 punktów, 7 zbiórek i 9 asyst, co przyćmiło zupełnie Jamesa Hardena. Brodacz miał bardzo słaby mecz, jeśli chodzi o skuteczność – trafił tylko 4 z 16 rzutów, uciułał 13 punktów. Dodał do nich 13 asyst, ale absolutnie nie zrobił wrażenia.

Zresztą wrażenie po tym meczu zostanie tylko jedno – wielkie „Wow!” po wsadzie Westbrooka, który przypieczętował wygraną Thunder.

https://www.youtube.com/watch?v=NWBNOEugSlg

Wow.

Taka akcja, w takim momencie. Po meczu Westbrook mówił, a Victor Oladipo potwierdzał, że przed spotkaniem zapowiedział wsad lewą ręką. Ale nie przewidywał, że wykona go w takich okolicznościach, że będzie to wsad na zwycięstwo i na dodatek nad Clintem Capelą, czołowym blokującym ligi.

Spotkanie było wyrównane, a Rockets trzymali się blisko nawet pomimo słabej formy Hardena – do przerwy było 65:63 dla gospodarzy, a Westbrook i Oladipo mieli odpowiednio 20 i 17 punktów. Potem goście się zerwali, prowadzili nawet 11 punktami w trzeciej kwarcie.

Thunder gonili i dogonili Rockets na 100:100 po trójce Oladipo na trzy minuty przed końcem. Na prowadzenie wyszli po wsadzie z powietrza Andre Robersona, któremu podawał Westbrook.

A potem Russ wziął sprawy w swoje ręce.

Też możesz mieć buty, w których wymiata Russell Westbrook >>

PG

POLECANE

tagi

Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Niecały rok temu był kapitanem mistrzów Polski, teraz grę w pierwszej lidze łączy z marketingiem sportowym i pisaniem artykułów. Michała Gabińskiego zapytaliśmy o wiele kwestii – m.in. ubiegły sezon, nowe przepisy, ale i ewentualne zakończenie kariery.
21 / 03 / 2023 19:16