Sensacyjna decyzja – trener Astorii rezygnuje

Share on facebook
Share on twitter

Najpierw wygranie 1. ligi i awans w świetnym stylu, a teraz… rezygnacja ze stanowiska. Grzegorz Skiba poinformował, że nie poprowadzi Enea Astorii Bydgoszcz w ekstraklasie.

Trener Grzegorz Skiba / fot. Enea Astoria Bydgoszcz

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 

O swojej zaskakującej decyzji Grzegorz Skiba poinformował w nagraniu (wideo poniżej) na oficjalnej stronie klubu. Rezygnację uzasadnia koniecznością, jego zdaniem, zatrudnienia kogoś bardziej doświadczonego w prowadzeniu zespołu na poziomie PLK.

Według nieoficjalnych informacji, niewykluczone jest, że trener Skiba będzie kontynuował pracę z drużyną jako asystent nowego szkoleniowca.

Nasz wywiad z Grzegorzem Skibą, przeprowadzony po awansie Astorii do PLK, przeczytasz TUTAJ >>

Śniadanie z Enea Astoria odc 13

Zapraszamy na 13 odcinek Śniadania z Enea Astoria. Dzięki uprzejmości i wsparciu naszego sponsora firmy Karafka, goścmi Tomasz Spikeros Terlecki byli : trener Enea Astoria Bydgoszcz Pan #GrzegorzSkiba oraz prezes Enea Astoria Bydgoszcz Pan Bartłomiej Dzedzej. #CzarnoCzerwonaSiła #AstaTeam Enea

تم النشر بواسطة ‏‎Enea Astoria Bydgoszcz‎‏ في الخميس، ٣٠ مايو ٢٠١٩

PZBUK – DOŁĄCZ DO GRY I ODBIERZ DARMOWY ZAKŁAD 50 ZŁOTYCH! >> 
POLECANE

Już po 3 kolejkach odchodzi trener Jacek Winnicki, cały zespół ukarano finansowo, rozwiązano kontrakty z Yancym Gatesem i Grzegorzem Surmaczem, a Jay Threatt i Nikola Jevtović zostali zawieszeni. W Ostrowie po tych czystkach trzeba będzie budować zespół od nowa.