Seweryn i Cesnauskis z kontraktami – (nowi) Czarni wracają

Share on facebook
Share on twitter

STK Czarni, klub ze Słupska, który ma występować w 1. lidze, skompletował już niemal cały skład. W ostatnich dniach spodziewane kontrakty podpisali zawodnicy i jednocześnie działacze klubu – Łukasz Seweryn i Mantas Cesnauskis.

Łukasz Seweryn / fot. Łukasz Capar, Czarni Słupsk

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>

Klub ma być nowym tworem, który otrzyma dziką kartę do gry w 1. lidze, bez oficjalnych związków z Czarnymi Słupsk, którzy po serii afer i problemów, wycofali się w ubiegłym sezonie z gry w PLK, w połowie sezonu.

Obaj weterani słupskiej koszykówki od początku są związani z projektem i ich kontrakty (ogłoszone w piątek) były tylko formalnością. Mantas Cesnauskis (37 lat), Litwin z polskim paszportem jest członkiem zarządu klubu, będzie też asystentem trenera Roberta Jakubiaka. Z kolei Łukasz Seweryn (36 lat) pełni rolę wiceprezesa, ma też być kapitanem nowej drużyny.

Kogo jeszcze zobaczymy w pierwszoligowej drużynie ze Słupska? Kontrakty mają także: Damian Cechniak, Adrian Kordalski, Wojciech Jakubiak, Dawid Rypiński i Szymon Długosz. Skład uzupełnić ma kilku juniorów, klub szuka jeszcze wzmocnienia na pozycji skrzydłowego.

To są buty LeBrona Jamesa – możesz w nich zagrać! >>

No to wreszcie możemy powiedzieć, Sewer oficjalnie w STK Czarni ?????Łukasz Seweryn – 35 lat, 196 cm wzrostu,…

تم النشر بواسطة ‏‎Energa Basket Słupsk‎‏ في الخميس، ٥ يوليو ٢٠١٨
POLECANE