Skauci doceniają – tak gra Łukasz Kolenda! (wideo)

Share on facebook
Share on twitter

Lider reprezentacji do lat 20, gracz Trefla Sopot Łukasz Kolenda jest coraz głośniejszych obiektem dyskusji kibiców. Jego talent doceniają też skauci z zagranicy – o czym świadczy opinia i film poniżej.

Nike Zoom KD11 „Still KD” – zagraj w butach Kevina Duranta! >> 

18-letni rozgrywający Łukasz Kolenda poprowadził Polskę U20 do 3 wygranych w pierwszych 3 meczach turnieju Mistrzostw Europy Dywizji B w Sofii. „Bardzo pewny siebie strzelec po kozłowaniu, potrafi rozwiązać prawie każdą sytuację p’n’r i nie boi się gry na kontakcie” – czytamy w opinii bardzo cenionego w branży serwisu DraftExpress, zajmującego się młodymi zawodnikami na świecie.

Najbliższy mecz polskiej młodzieżówki w środę, 18 lipca, o godz. 15.00 z Kosowem. Tymczasem zobaczcie, jak gra Łukasz Kolenda, jedna z obecnie największych nadziei polskiego basketu:

Nike Zoom KD11 „Still KD” – zagraj w butach Kevina Duranta! >> 
POLECANE

Już po 3 kolejkach odchodzi trener Jacek Winnicki, cały zespół ukarano finansowo, rozwiązano kontrakty z Yancym Gatesem i Grzegorzem Surmaczem, a Jay Threatt i Nikola Jevtović zostali zawieszeni. W Ostrowie po tych czystkach trzeba będzie budować zespół od nowa.