Słabszy występ Sochana w Nowym Jorku

Jeremy Sochan nie zdobył punktu w swoim pierwszym meczu w słynnej Madison Square Garden. Polak zagrał 30 minut. Miał zbiórkę i cztery asysty.
Foto Scott Wachter-USA TODAY Sports/SIPA USA/PressFocus

Jeremy Sochan nie zdobył punktu przeciwko New York Knicks. Spędził na parkicie 30 minut. Miał tylko jedną zbiórkę i cztery asysty. Miał także kluczowy błąd 5 sekund w sytuacji na zwyciestwo dla jego zespołu. Polak wybijał piłkę z linii bocznej, miał jeszcze do wykorzystania czas, ale z niego nie skorzystał. Spurs stracili szansę na ostatnią akcję i przegrali spotkanie 114:117.

Bohaterem Knicks był Jalen Brunson, autor 38 punktów, którego zabrakło w pierwszym meczu obu drużyn. – Ma umiejętności, ale jest także twardy. Ma koszykarskie IQ, które do tego pasuje. Po prostu piekielnie dobry zawodnik – mówił o nim Gregg Popovich podczas konferencji prasowej.

Dla Spurs najwięcej punktów rzucili Keldon Johnson – 26 oraz Josh Richardson – 20. Drużyna z San Antonio ma bilans 12 zwycięstw i 26 porażek. W piątek zagra przeciwko Detroit Pistons.