REDAKCJA

Snajper Keith Hornsby – 8 trójek w Lidze Mistrzów! (WIDEO)

Snajper Keith Hornsby – 8 trójek w Lidze Mistrzów! (WIDEO)

Takiego specjalisty od trójek dawno na polskich parkietach nie widzieliśmy. We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Polskiego Cukru z SIG Strasburg (97:81), Amerykanin Keith Hornsby trafił rewelacyjne 8 z 11 rzutów za 3 punkty. Warto zobaczyć je wszystkie!

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Polski Cukier zanotował historyczne zwycięstwo w Lidze Mistrzów (relacja TUTAJ>>), a Keith Hornsby (27 lat, 191 cm) potwierdził, że ściągnięcie go do Torunia było rewelacyjnym posunięciem. Gracz, który przecież dał awans do fazy grupowej “Piernikom” pamiętnym buzzer beaterem, zanotował kolejny popis strzelecki.

Tym razem Hornsby zdobył aż 28 punktów, trafił 8 razy zza łuku w meczu pucharowym. Ale również na ligowych parkietach gra rewelacyjnie. Po 4 meczach w PLK ma na koncie średnio 19 punktów i 4 zbiórki. Z dystansu trafił jak dotąd 14/25 rzutów, czyli aż 56%!

I trzeba zauważyć, że – debiutujący w Europie – Hornsby wcale nie jest graczem jednostronnym, skupionym na rzucaniu z dystansu. Dzięki świetnemu przygotowaniu fizycznemu, jest również bardzo dobrym obrońcą i bez problemu wpasowuje się w taktykę drużyny. Wygląda na imponujący przechwyt drużyny z Torunia.

PG

POLECANE

tagi

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem w najlepszej piątce kolejki pojawiło się kilku stałych bywalców. Na największe oklaski zasługuje jednak Piotr Wieloch, który w sobotę zaliczył świetny występ, a przede wszystkim poprowadził GKS do zwycięstwa.
30 / 11 / 2022 23:32