Sokół już zaskakuje – HydroTruck przegrywa sparing

Share on facebook
Share on twitter

HydroTruck w pierwszym swoim sparingu przed nadchodzącym sezonem, przegrał 68:75 z Rawplug Sokołem Łańcut. Najskuteczniejszym zawodnikiem po stronie radomian był Adrian Bogucki, zdobywa 15 punktów.

Robert Witka / fot. T. Fijałkowski, fiolek.art.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Pomimo udanego początku (11:4) i prowadzenia przez większość meczu, HydroTruck Radom przegrał swój pierwszy sparing z pierwszoligowym Rawplug Sokołem Łańcut 68:75.

W składzie HydroTrucka zabrakło środkowego Efe Odigie, ale dobrze za to spisał się Adrian Bogucki. Reprezentant Polski do lat 20 zdobył 15 punktów (6/8 z gry). Nie zagrał w tym spotkaniu także Artur Mielczarek.

Kreowani na ofensywnych liderów, Rod Camphor i Carl Lindbom, zawiedli jeśli chodzi o skuteczność – razem trafili tylko 7 rzutów z 24 prób i złożyli się na 18 punktów.

Po stronie wygranych z Łańcuta najwięcej punktów zdobył Piotr Wieloch – 17. 15 oczek dołożył Rafał Kulikowski, a 14 Bartosz Ciechociński.

Punkty dla HydroTrucka: Piechowicz 2, Trotter 13, Camphor 10, Bogucki 15, Wall 8, Stankowski 2, Lindbom 8, Lewandowski 0, Wątroba 2, Zezguła 8, Rojek 0.

Punkty dla Sokoła: Konopatzki 11, Wieloch 17, Kulikowski 15, Karolak 2, Pawlak 5, Klima 11, Ciechociński 14, Czerwonka 0.

RW

 
NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Rawlplug Sokół Łańcut pokonał Grupę Sierleccy-Czarnych Słupsk 86:77 i przerwał serię zwycięstw lidera tabeli 1. ligi, która trwała prawie 2 miesiące. Gospodarze zdominowali słupszczan w walce na tablicach (44:26), grali też bardzo zespołowo w ataku (23 asysty).
6 / 03 / 2021 20:06
Jeszcze kilka dni temu sam Pau Gasol zaprzeczał medialnymi doniesieniom i prosił kibiców o cierpliwość. We wtorek sam jednak poinformował, że rzeczywiście wraca do Barcelony. Zagra w Eurolidze, aby przygotować się do pożegnalnego występu na igrzyskach w Tokio z reprezentacją Hiszpanii.