• Home
  • PLK
  • Sparingi przed sezonem PLK – wszystkie mecze i wyniki

Sparingi przed sezonem PLK – wszystkie mecze i wyniki

Share on facebook
Share on twitter

Rusza sezon przygotowawczy klubów ekstraklasy. Wyniki sparingów i dostępne relacje będziemy zbierać w jednym miejscu i aktualizować. Pierwszy mecz już 22 sierpnia!

Przemysław Frasunkiewicz / for. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Lista nie jest jeszcze pełna, niektóre kluby nie podały swoich planowanych meczów. Będziemy zestawienie na bieżąco aktualizować.

22.08
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – Górnik Trans.eu Wałbrzych (otwarty dla publiczności) 95:63

23.08
WKK Wrocław – Śląsk Wrocław 65:85
24.08
Górnik Trans.eu Wałbrzych – Śląsk Wrocław 85:81
Weegree AZS Politechnika Opolska – GTK Gliwice 65:79
25.08
Anwil Włocławek – Enea Astoria Bydgoszcz 104:106
27.08
Trefl Sopot – STK Czarni Słupsk 97:77
HydroTruck Radom – Rawplug Sokół Łańcut 68:75
28.08
GTK Gliwice – Górnik Trans.eu Wałbrzych 82:54
HydroTruck Radom – Elektrobud – Investment ZB Pruszków 81:68
29.08
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – PGE Spójnia Stargard
MKS Dąbrowa Górnicza – Górnik Trans.eu Wałbrzych




30.08
Arka Gdynia – Enea Astoria Bydgoszcz
Anwil Włocławek – Legia Warszawa
Śląsk Wrocław – PGE Spójnia Stargard
Egis Kormend – GTK Gliwice
Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot
31.08
Anwil Włocławek – Legia Warszawa
Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – GTK Gliwice
Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin
Start Lublin – Rawplug Sokół Łańcut
3.09
Start Lublin – Miasto Szkła Krosno
4.09
Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański (otwarty dla publiczności)
PGE Spójnia Stargard – King Szczecin
5.09
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – sparing w Czechach
6.09
Legia Warszawa – Start Lublin (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 16:00)
HydroTruck Radom – Polpharma Starogard Gdański (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 19:00)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – sparing w Czechach
GTK Gliwice – MKS Dąbrowa Górnicza
7.09
Turniej w Poznaniu (Biofarm Basket Poznań, PGE Spójnia Stargard, STK Czarni, Polonia 1912 Leszno)
Anwil Włocławek – Arka Gdynia (Turniej MEZ Polska Tournament)
Enea Astoria Bydgoszcz – Trefl Sopot (Turniej w Bydgoszczy)
Polski Cukier Toruń – King Szczecin (Turniej w Bydgoszczy)
GTK Gliwice – Śląsk Wrocław
Start Lublin – Polpharma Starogard Gdański (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 16:00)
HydroTruck Radom – Legia Warszawa (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 18:30)
8.09
Turniej w Poznaniu (Biofarm Basket Poznań, PGE Spójnia Stargard, STK Czarni, Polonia 1912 Leszno)
Arka Gdynia – Partizan NIS Belgrad (Turniej MEZ Polska Tournament)
Anwil Włocławek – Maccabi Tel Aviv (Turniej MEZ Polska Tournament)
Legia Warszawa – Polpharma Starogard Gdański (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 16:00)
HydroTruck Radom – Start Lublin (Memoriał Karola Gutkowskiego w Radomiu, 18:00)
Mecz o III miejsce (Turniej w Bydgoszczy)
Mecz o I miejsce (Turniej w Bydgoszczy)
Stelmet Enea BC Zielona Góra – Górnik Wałbrzych
9.09
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – MKS Dąbrowa Górnicza




10.09
BK Opava – GTK Gliwice
11.09
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – CEZ Nymburk
12.09
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – CEZ Nymburk
13.09
Anwil Włocławek – Happy Casa Brindisi
Arka Gdynia – Trefl Sopot
Śląsk Wrocław – BK JIP Pardubice
Turniej w Lublinie (Start Lublin, HydroTruck Radom, GTK Gliwice, MKS Dąbrowa Górnicza)
14.09
Turniej w Stargardzie (King Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, PGE Spójnia Stargard, Polpharma Starogard Gdański)
Anwil Włocławek – Peristeri Ateny
Śląsk Wrocław – BK JIP Pardubice
Turniej w Inowrocławiu (Noteć Inowrocław, Czarni Słupsk, Enea Astoria Bydgoszcz, Elektrobud-Investment ZB Pruszków)
Turniej w Lublinie (Start Lublin, HydroTruck Radom, GTK Gliwice, MKS Dąbrowa Górnicza)





15.09
Turniej w Stargardzie (King Szczecin, Kotwica Kołobrzeg, PGE Spójnia Stargard, Polpharma Starogard Gdański)
Arka Gdynia – Polski Cukier Toruń
Turniej w Inowrocławiu (Noteć Inowrocław, Czarni Słupsk, Enea Astoria Bydgoszcz, Elektrobud-Investment ZB Pruszków)
16.09
Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń
18.09
Polski Cukier Toruń – VEF Ryga (XVII Memoriału Wojtka Michniewicza)
Anwil Włocławek – Cibona Zagrzeb (XVII Memoriału Wojtka Michniewicza)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – GTK Gliwice
19.09
Arka Gdynia – VEF Ryga (XVII Memoriału Wojtka Michniewicza)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – HydroTruck Radom
Polski Cukier Toruń – Cibona Zagrzeb (XVII Memoriału Wojtka Michniewicza)
20.09
Anwil Włocławek – VEF Ryga (Kasztelan Basketball Cup)
King Szczecin – TBV Start Lublin (Browar Kociewski Cup)
Polpharma Starogard Gd. – Spójnia Stargard (Browar Kociewski Cup)
Śląsk Wrocław – Filou Ostenda (II Memoriał Adama Wójcika)
21.09
mecz o III miejsce (Browar Kociewski Cup)
finał (Browar Kociewski Cup)
Trefl Sopot – Enea Astoria Bydgoszcz
Arka Gdynia – Filou Ostenda (II Memoriał Adama Wójcika)
22.09
Śląsk Wrocław – Arka Gdynia