Stal znów zmienia – dziwne decyzje klubu z Ostrowa

Share on facebook
Share on twitter
Patryk Pankowiak, kierownik drużyny BM Slam Stal, który od lat pracował wokół ostrowskiej koszykówki, odchodzi z klubu. To kolejna dość zagadkowa decyzja Stali.
Jarosław Mokros, Daniel Szymkiewicz i Jakub Garbacz / fot. Dorota Murska, MKS Dąbrowa Górnicza

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

W klubie z Ostrowa Wlkp. w tym roku doszło do kilku dziwnych decyzji, jak chociażby przekazanie funkcji prezesa Stali Bartoszowi Karasińskiemu przez Pawła Matuszewskiego, który aktualnie pozostaje teraz „tylko” właścicielem klubu. Łukasz Majewski, krótko po zakończeniu kariery zawodniczej został dyrektorem sportowym, a potem trenerem, zamiast Jacka Winnickiego.

Pozostawiając to, co dzieje się wokół zespołu – zmiany w składzie i na stanowisku trenerskim, w Ostrowie doszło do jeszcze jednej zmiany, także zaskakującej. Z klubem pożegnał się Patryk Pankowiak, kierownik drużyny, który od lat związany był ze Stalą i ostrowskim basketem, a jego praca była bardzo pozytywnie oceniana w środowisku.

BM Slam Stal ma obecnie bilans 1-5 i jest na dnie tabeli. Ostatnio jednak ostrowianie sensacyjnie pokonali Asseco Arkę Gdynia, a w sobotę podejmować będą Polpharmę Starogard Gdański na własnym parkiecie. To bardzo ważne spotkanie – Polpharma to jedyny zespół, który w ligowej tabeli jest niżej niż Stal (bilans 0-6).

RW

.

POLECANE

tagi