Start w czołówce – czy Slaughter jest potrzebny? (PODCAST)

Share on facebook
Share on twitter
Start już jest jednym z kandydatów do medali, powstaje więc pytanie, jakich uzupełnień jeszcze potrzebuje? Na pewno warto wzmocnić polską rotację, choć akurat na obwodzie robi się już tłok.

Premium Try-Out – zaloguj się i wypróbuj za darmo >>

W najnowszym odcinku podcastu Two Up rozmawiamy (Grzegorz Szybieniecki, Michał Wódecki, Jacek Mazurek) o składzie Startu Lublin na najbliższy sezon. Zaczynamy od transferu Kamila Łączyńskiego, który naszym zdaniem będzie pierwszą jedynką Startu, a przesunięcie na ławkę Lestera Medforda może jeszcze go uratować.

„Start plus Kamil Łączyński – jak to może zagrać?” – czytaj TUTAJ>>

Mówimy także o wyczekiwaniu na AJ-a Slaughtera – Start być może właśnie tego typu lidera potrzebuje. Jako potencjalne braki w zespole wskazujemy na strefę podkoszową, w której brakuje rzucającej za 3 piątki (ale to szczegóły).

Pozytywnie oceniamy transfery takich graczy jak Armani Moore czy Sherron Dorsey-Walker. Mamy jednak małe obawy co do polskiej rotacji i tego czy ci zawodnicy poradzą sobie w Lidze Mistrzów. Koniec końców Start u każdego z nas ląduje w power rankingu na podium, ale nikt nie widzi lublinian wyżej od Stelmetu. 

GS

Podcasty z analizą składów innych zespołów:

Anwil Włocławek – TUTAJ >>
Trefl Sopot – TUTAJ>>
Asseco Arka Gdynia – TUTAJ >>
Enea Astoria Bydgoszcz – TUTAJ >>
Legia Warszawa – TUTAJ >>
HydtroTruck Radom – TUTAJ >>
Polpharma Starogard Gd. – TUTAJ >>
PGE Spójnia Stargard – TUTAJ >>
MKS Dąbrowa Górnicza – TUTAJ >>
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – TUTAJ>>
Stelmet Enea BC Zielona Góra – TUTAJ>>

Wszystkie odcinki znajdziesz także na Spotify (więcej TUTAJ>>)


NBA

Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51