• Home
  • PLK
  • Stelmet gromi Spójnię – świetny Drew Gordon

Stelmet gromi Spójnię – świetny Drew Gordon

Share on facebook
Share on twitter
W przedsezonowym sparingu, Stelmet Enea BC Zielona Góra pokonał PGE Spójnię Stargard aż 109:71. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Drew Gordon, który zdobył 25 punktów i trafił wszystkie 10 rzutów za 2.
Przemysław Zamojski / fot. A. Romański, plk.pl

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Zielonogórzanie dosyć późno rozpoczęli swoje przygotowania do sezonu. Skład jeszcze nie jest w pełni skompletowany (brakuje rozgrywającego), a w Chinach wciąż jest Łukasz Koszarek. Mimo to jednak Stelmet z łatwością rozprawił się w sparingu z PGE Spójnią Stargard – 109:71.

Udane wejście do zespołu zaliczył Drew Gordon. Amerykanin zdobył 25 punktów, trafił wszystkie 10 rzutów za 2 i zebrał 7 piłek. 15 oczek dołożył Przemysław Zamojski, a 14 Jarosław Zyskowski, z którym na parkiecie Stelmet był aż +40 (w niecałe 23 minuty). Rolę rozgrywającego z kolei przejął Joe Thomasson, który zanotował 10 asyst.

W PGE Spójni najwięcej punktów, bo aż 31, zdobył Mateusz Kostrzewski, 21 dołożył Tomasz Śnieg, a reszta graczy w sumie zdobyła 19 oczek. Szczególnie postawa zawodników zagranicznych rozczarowuje. Wygląda na to, że podobnie jak przed rokiem, w Stargardzie przestrzelono z podpisami obcokrajowców.

Pełne statystyki TUTAJ >> 

RW