Strach przed koronawirusem – Chris Dowe nie przybije piątek

Share on facebook
Share on twitter
Rozgrywający Anwilu Włocławek poinformował, że czasowo nie będzie przybijał piątek z kibicami i prosi o zrozumienie w tej kwestii. Przyczyną jest obawa gracza o zarażenie koronawirusem.
Chris Dowe / fot. A. Romański, plk.pl

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

Obawy przez możliwością zarażenia najbardziej medialną chorobą ostatnich lat, dotarły już oczywiście także do koszykówki. W Europie przekładane są (lub próbowane przekładać) mecze z udziałem włoskich zespołów. W NBA głośna była ostatnio deklaracja CJ-a McColluma z Portland Trail Blazers, który oświadczył, że z obawy przed wirusem zaprzestaje podpisywania autografów.

W poniedziałek NBA opublikowała rekomendację dla kibiców i zawodników, aby w obecnej sytuacji nie przybijać piątek, a jedynie popularne „żółwiki”. Jak się okazuje i jak informuje Michał Fałkowski, rzecznik prasowy Anwilu Włocławek, decyzję o zmianach w kontaktach z kibicami podjęli też niektórzy zawodnicy, w tym przypadku Chris Dowe:

.

NBA

Na taki miesiąc fani New York Knicks musieli czekać przez lata! W niedzielę ich zespół wygrał 109:90 w pojedynku z Detroit Pistons, dzięki czemu Nowojorczycy kończą luty na czwartym miejscu w Konferencji Wschodniej i mają pozytywny bilans 18-17.
1 / 03 / 2021 10:07
Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Już osiem kolejnych zwycięstw mają na koncie zawodnicy Brooklyn Nets, którzy w czwartek rozbili 129:92 Orlando Magic. To ich najdłuższa seria wygranych od sezonu 2005/06. Dzięki serii wygranych Nets prawie dogonili już 76ers na pierwszym miejscu Konferencji Wschodniej.
26 / 02 / 2021 15:57