Super Mario – Karol trenerem listopada w UK

Share on facebook
Share on twitter

London Lions, których prowadzi Mariusz Karol pokonali w listopadzie Glasgow Rocks, Plymouth Raiders i Bristol Flyers. 50-letni trener awansował z zespołem na piąte miejsce w tabeli.

Mariusz Karol (fot. BBL)

PLK, NBA – obstawiaj na UNIBET i wygrywaj kasę! >>

Mariusz Karol w British Basketball League pracuje od początku tego sezonu, w czerwcu objął London Lions – szósty zespół poprzednich rozgrywek. Zaczął od serii trzech zwycięstw, ale potem trzy spotkania przegrał.

W listopadzie Karol i jego Lwy znów były tylko górą – pokonały kolejno Glasgow Rocks 86:70, Plymouth Raiders 75:70 oraz Bristol Flyers 67:63. Dwa ostatnie mecze odbyły się na wyjazdach.

Liderem Lions jest rozgrywający Justin Robinson. 30-letni Brytyjczyk po studiach w USA przez wiele lat grał w różnych ligach europejskich, najczęściej w Grecji. Teraz zdobywa dla Lwów po 17,3 punktu oraz 6,0 asysty.

PLK, NBA – obstawiaj na UNIBET i wygrywaj kasę! >>
POLECANE

BM Slam Stal sensacyjnie pokonała Arkę, a potem pewnie ograła Polpharmę. Widać lepszą grę i większą energię na boisku, co sprawia, że zespół prowadzony przez Łukasza Majewskiego powinien powoli piąć się w górę. Nieoficjalnie mówi się też o kolejnych transferach.

tagi