SUPERBET typ dnia: Duża stawka, mało punktów

Share on facebook
Share on twitter
Jarosław Zawadka / fot. Rose, Polski Cukier Toruń

Superbet – najlepsze kursy na NBA. Cashback 500 i 50 zł na start. Sprawdź! >>

Typ PK: Poniżej 172,5 punktu łącznie w meczu (razem z dogrywką) za 1,90 w Superbet.

Mecz we wtorek o godz. 17:35. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Dla obu zespołów, które chcą zagrać w play off, ale na razie nie bardzo potrafią udowodnić to na parkiecie, będzie to mecz ostatniej szansy. Anwil przystąpi do niego z 8 wygranymi na koncie (bilans 8-15), a Polski Cukier z 9 (9-14).

W zapowiadającym wtorkowe derby artykule, trenerzy obu drużyn tak dużo mówili nam o energii, intensywności i zaangażowaniu, że choćby momentami spodziewamy się ujrzeć te właśnie elementy w Hali Mistrzów. One zazwyczaj przekładają się na lepszą postawę w defensywie, a bukmacherzy ustawili na mecz wysoką linię punktową – 172,5.

Polski Cukier Toruń ma co prawda drugi najgorszy ranking defensywny w Energa Basket Lidze (traci 114,4 pkt na 100 posiadań), jednak w meczach wyjazdowych drużyny Jarosława Zawadki wyniki nie były aż tak wysokie, jak można było się spodziewać. Granica 172 punktów została przekroczona tylko w 3 z 12 spotkań na parkiecie rywala.

Gdy dodamy do tego fakt, że Przemysław Frasunkiewicz stara się uczynić z Anwilu twardszy i bardziej niewygodny dla rywala zespół, to tak wysokiego wyniku punktowego, jak spodziewają się bukmacherzy, powinniśmy nie obejrzeć. Szczególnie że we włocławskim zespole nie zagra już Rosjanin Walerij Lichodiej, niewątpliwie jeden z najsłabszych w defensywie graczy Anwilu.

Typ PK: Poniżej 172,5 punktu łącznie w meczu (razem z dogrywką) za 1,90 w Superbet.

Superbet – najlepsze kursy na NBA. Cashback 500 i 50 zł na start. Sprawdź! >>

Legia obudziła się za późno, Stal po prostu była lepsza w tym półfinale. W spotkaniu numer 3 gospodarze z Ostrowa potwierdzili swoją wyższość i pokonali drużynę z Warszawy 95:87. Arged BM Slam Stal od 28 kwietnia rywalizować będzie w finale PLK z Enea Zastalem Zielona Góra.
17 / 04 / 2021 19:45

NBA

Profesjonalny obóz koszykarski w wakacje. Do Ustki na PolskiKosz.pl Camp już w lipcu zapraszają trener główny Mihailo Uvalin oraz Kamil Chanas. Codziennie treningi pod okiem fachowców, świetna atmosfera i pobyt w atrakcyjnej miejscowości nad morzem. Trwają zgłoszenia, są jeszcze wolne miejsca!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Nie widział nawet obręczy, kiedy oddawał rzut za 3 punkty na zwycięstwo. Niemal stracił równowagę i w ostatniej chwili zdążył wypuścić piłkę z rąk, a ta jakimś cudem wpadła do kosza, co Luka Doncić zdołał już zobaczyć. Mavericks wygrali dzięki temu 114:113 z Memphis Grizzlies.
15 / 04 / 2021 10:34
Kilka dni po historycznym meczu w Warszawie, w którym na zakończenie sezonu regularnego Legia pokonała Kinga 137:43, także w Turcji doszło do wyjątkowo jednostronnego spotkania. W niedzielnym meczu na szczycie (to nie żart) Fenerbahce Stambuł wygrał z osłabionym Pinarem Karsiyaka aż 117:59.
Tomislav Gabrić Wielkanoc zapamięta na długo. Zaledwie 3 godziny po ogłoszeniu informacji o podpisaniu kontraktu były gracz Enea Astorii zadebiutował w niemieckim Oldenburgu. Jego nowy zespół wygrał w Wuerzburgu aż 116:66, a reprezentant Chorwacji w ciągu 18 minut zdobył… 20 punktów.