Superpuchar Anwil vs Stelmet – 10 ciekawych pytań

Share on facebook
Share on twitter

Mistrzowie z Zielonej Góry potwierdzą dominacje w kraju, czy pretendent z Włocławka wygra jakieś trofeum? Mecz otwarcia sezonu da nam odpowiedzi na znacznie więcej pytań.

Vladimir Dragicević też czeka na początek sezonu (fot. A. Romański, plk.pl)

PLK, NBA – obstawiaj i wygrywaj kasę! >>

W środę o godz. 18.00 we Włocławku pierwszy „poważny” mecz sezonu 2017/18. Przekonamy się nie tylko w jakiej formie są dwa czołowe zespoły ligi, ale będziemy mieli bardziej miarodajny materiał, aby odpowiedzieć na szereg pytań z nimi związanych. Na jakie informacje czekamy?

1. Jak wysocy Anwilu zdołają nawiązać walkę z doświadczonym i twardym bałkańskim duetem (Dragicević – Savović) Stelmetu pod koszem?

2. Czy faktycznie Filip Matczak dostanie znaczącą rolę w zespole i jak się niej wywiąże?

3. Czy Armani Moore zrobił kolejne postępy?

4. Czy Boris Savović potwierdzi, że może być kandydatem na najlepszego wysokiego gracza z lidze?

5. Jaką wartość koszykarską na tle silniejszego rywala zaprezentuje Ivan Almeida?

6. Czy Igor Milicić wykorzysta szansę, by zdobyć swoje pierwsze trenerskie trofeum?

7. Kto wygra prestiżowy pojedynek polskich rozgrywających – Koszarek vs Łączyński?

8. Czy Ante Delas w meczach o stawkę będzie dawał drużynie tyle, ile dawał Nemanja Jaramaz?

9. Czy Jarosław Zyskowski potwierdzi, że świetnie odnajduje się w stylu gry Anwilu?

10. Czy program komputerowy i statystycy tym razem dadzą radę?

James Harden wymiata w takich butach – możesz je mieć! >>
NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Bardzo długo na taki zespół musieli czekać kibice w Phoenix, ale wreszcie mają. Rozwój młodych graczy i dodatek w postaci Chrisa Paula sprawdza się coraz lepiej. Suns we wtorek ograli 114:104 Lakers i w tej chwili w tabeli Konferencji Zachodniej przed nimi są już tylko Utah Jazz.
3 / 03 / 2021 10:12
Jeszcze kilka dni temu sam Pau Gasol zaprzeczał medialnymi doniesieniom i prosił kibiców o cierpliwość. We wtorek sam jednak poinformował, że rzeczywiście wraca do Barcelony. Zagra w Eurolidze, aby przygotować się do pożegnalnego występu na igrzyskach w Tokio z reprezentacją Hiszpanii.
Było o włos od gigantycznej sensacji w europejskim baskecie – Danię dzieliło 1 posiadanie od wyeliminowania Litwy. W najważniejszej akcji meczu blok zanotował jednak Mantas Kalnietis i faworyci uratowali się od katastrofy, wygrywając 77:76.