Sytuacja Ekstra: W Stali na ostro!

Sytuacja Ekstra: W Stali na ostro!

Share on facebook
Share on twitter
Pierwszym podcast o PLK w nowym sezonie zdominowało zamieszanie w Ostrowie - odejście trenera Winnickiego i kary dla zawodników. Jest też o plusach i minusach pierwszych tygodni rozgrywek - od Anwilu, przez Trefl, do Legii.

PZBUK! Bonus powitalny 500 zł na start – podwajamy pierwszy depozyt!

Odcinek zaczynamy oczywiście od Stali. Oceniamy słuszność decyzji podjętych prez klub, a także dyskutujemy o (jeszcze wtedy pojawiającej się w plotkach, ale już za chwilę oficjalnie) zatrudnieniu w roli trenera Łukasza Majewskiego.

Z gościnnym udziałem Michała Świderskiego omawiamy także kilka rzeczy które nam się w PLK do tej pory podobało – szalejący Chase Simon, wracający i grający dużo po kontuzji Michał Kolenda, czy bardziej ofensywny i przyjemniejszy dla oka Start Lublin.

Jest też niestety kilka rzeczy na minus – jakość transmisji Polsat Sport i komentarz z dziupli, słaby początek sezonu, ale przede wszystkim gra Legii, czy wspomniana Stal.

Zapraszają: Bartosz Bielecki, Grzegorz Szybieniecki i Michał Świderski.

Miłego odsłuchu!

POLECANE

Patrick Beverley zaangażowaniem, umiejętnościami i charakterem zapracował na reputację jednego z czołowych specjalistów od defensywy w NBA. Gdyby jednak chcieć z Beva usnąć, jak z cebuli, wierzchnią warstwę – w tym przypadku generowanego wokół siebie szumu – jakim obrońcą byłby wtedy?

tagi

W ostatnich dwóch meczach trafił rewelacyjne 13 z 16 trójek, a ostatni mecz poniżej 15 punktów zaliczył 11 listopada. Raymond Cowels jest w świetnej formie, a jego PGE Spójnia zbliża się do miejsca w pierwszej ósemce.
22 / 01 / 2020 16:15

NBA

Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Ciekawostki z Anwilu, dużo o nowym Stelmecie, trenerzy Tabak i Milicić, wspomnienie „TEGO” meczu playoff Anwil vs. Stelmet, tajemnica świetnej formy – Jarosław Zyskowski jr zdradza mnóstwo intrygujących faktów o swojej karierze i ostatnich sezonach w PLK.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Wiemy już oficjalnie, że Dwight Howard (Los Angeles Lakers) oraz Derrick Jones Jr. (Miami Heat) przyjęli zaproszenie do tegorocznego konkursu wsadów podczas Meczu Gwiazd w Chicago. Howard planuje już nawet sobie występ, a do pomocy chciałby zwerbować… Kobiego Bryanta.
23 / 01 / 2020 15:02
Dopiero co wrócił do gry Kristaps Porzingis, a w Dallas już mają kolejne zmartwienie. We wtorek Mavericks nie dali rady Los Angeles Clippers (było 107:110) i na domiar złego kontuzji doznał Dwight Powell, który najprawdopodobniej zerwał Achillesa.
22 / 01 / 2020 10:19
Do pierwszego spotkania eliminacyjnego z Izraelem został już niecały miesiąc, ale nie wszyscy kadrowicze z mundialu są w optymalnej formie. To idealna okazja do wprowadzenia do reprezentacji nowych graczy jak Jarosław Zyskowski czy Aleksander Dziewa, którzy w lidze spisują się świetnie.
22 / 01 / 2020 20:24
Doświadczony rzucający Stelmetu ma już zgodę klubu na wyjazd z reprezentacją Polski 3×3 na turnieje kwalifikacyjne przed Tokio 2020. – Występ na igrzyskach olimpijskich byłby zwieńczeniem mojej kariery – mówi Przemysław Zamojski.
21 / 01 / 2020 17:30