Szaleństwo we Włocławku – ludzie stoją od 3 rano

Share on facebook
Share on twitter

To się nazywa głód sukcesu! Pierwsi kibice Anwilu, chcący kupić bilety na finałowe mecze z BM Slam Stalą, ustawili się pod kasami Hali Mistrzów jeszcze w środku nocy. Sprzedaż rusza dopiero o godz. 16.

Niesamowite zniżki w Sklepie Koszykarza – nawet do 30%! >> 

Nadkomplet publiczności we Włocławku, po awansie do finału i niezwykłych meczach ze Stelmetem jest oczywistością. Klub po półfinałach poprawił system dystrybucji, wprowadzając m.in. ograniczenia w liczbie biletów sprzedawanych jednej osobie, aby utrudnić życie potencjalnych konikom, a ułatwić normalnym kibicom. Zainteresowanie jednak jest tak duże, że nikt nie chce przegapić okazji.

Według doniesień z Ostrowa Wielkopolskiego, także tam bilety rozeszły się błyskawicznie. Wiadomo oczywiście, że miejsc tam jest zdecydowanie mniej.

Pierwsze dwa mecze finału PLK Anwil vs. Stal odbędą się w Hali Misrzów. Najpierw w czwartek o godz. 20.30, potem sobotę o o godz. 17.45. Transmisje przeprowadzą sportowe stacje Polsatu.
POLECANE

Kilka efektownych momentów nie powinno przysłonić faktu, że Kristaps Porzingis początki w Dallas Mavericks ma trudne. Otrzepanie rdzy po kontuzji i oswojenie się z nowym systemem wymaga czasu, ale nie wszystkie problemy da się sprowadzić właśnie do tych dwóch czynników.

tagi