Szymon Łukasiak do R8 – Kraków mocniejszy

Share on facebook
Share on twitter

30-letni środkowy odchodzi ze Stali Ostrów Wlkp., w której pełnił marginalną rolę zdobywając 3,0 punktu oraz 1,4 zbiórki na mecz. W I lidze może być znacznie ważniejszym graczem pod koszami.

Szymon Łukasiak (fot. Rafał Jakubowicz Fotografia/bmslamstal.pl)

W takich butach grają gwiazdy NBA – najlepsze ceny! >>

Szymon Łukasiak ma 205 cm wzrostu i w ostatnich latach był rezerwowym środkowym w AZS Koszalin i Kingu Szczecin. W tym sezonie wystąpił w pięciu meczach Stali, przeciwko Legii zaliczył 6 punktów i 5 zbiórek.

Klub z Ostrowa Wlkp. szuka jednak środkowego, z naszych informacji wynika, że może nim być Adrian Uter. Wygląda na to, że transfer jest blisko, skoro „Stalówka” puszcza zmiennika Adama Łapety do Krakowa.

A tam R8 Basket ma bilans 6-3 i podtrzymuje ambicje awansu do PLK. Do zespołu trenera Rafała Knapa dołączył niedawno rozgrywający Marcin Nowakowski, w Krakowie czekają, aż po kontuzji wydobrzeje Jakub Dłuski.

Łukasiak, zanim trafił do Koszalina, reprezentował też Siarkę Tarnobrzeg, a po studiach na Jacksonville występował też w Szwecji i Portugalii.

ŁC

W takich butach grają gwiazdy NBA – najlepsze ceny! >>
NBA

Pięknie jest znów przeżywać wielkie koszykarskie emocje w wypełnionych po brzegi halach. W pojedynku Euroligi Zenit okazał się lepszy od Żalgirisu, ale zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy imprezy organizowanej przez PolskiKosz.pl. Kowno nie zawodzi!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Bardzo doświadczony w PLK zawodnik od dłuższego czasu mocno pożądany przez kluby pierwszej ligi. Teraz okazuje się, że skrzydłowy rzeczywiście znalazł sobie nową drużynę – to WKK Wrocław. Tam właśnie Artur Mielczarek ma zamiar dokończyć trwające rozgrywki.
14 / 01 / 2022 18:51