Szymon Szewczyk: Najważniejsze, że wygraliśmy! (WIDEO)

Szymon Szewczyk: Najważniejsze, że wygraliśmy! (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
W Radiu Canal „Pod Koszem” Artur Kwiatkowski wraz z Szymonem Szewczykiem (Anwil Włocławek) i Grzegorzem Szybienieckim (PolskiKosz.pl) podsumowują pierwsze mecze Pucharu Polski oraz zapowiadają Mecz Gwiazd w NBA. Warto obejrzeć!

Audycję „Pod koszem” z udziałem Szymona Szewczyka i Grzegorza Szybienieckiego z PolskiKosz.pl możesz obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/canalplussportpolska/videos/617199032450449/?t=84

Rozmowa w programie Canal + toczy się m.in. o rozpoczętym Pucharze Polski, głównie o meczu Anwilu i tym, kto może Anwilowi zagrozić w turnieju. Potem tematem jest All Star Weekend w NBA – nowy format, pytanie czy Luka Doncić to jeszcze wschodząca gwiazda czy już prawdziwa gwiazda, gdzie jest sufit Ziona, a także, kto jest faworytem – team LeBron czy team Giannis?

Audycję „Pod koszem” możesz obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/canalplussportpolska/videos/617199032450449/?t=84

POLECANE

tagi

NBA

Czas na podniebne ewolucje! Gościem podcastu Kamila Chanasa jest Piotr „Grabo” Grabowski, profesjonalny dunker, zwycięzca wielu konkursów wsadów do kosza.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Aż ciężko uwierzyć, że w Minnesocie do dziś nie uhonorowano Kevina Garnetta. Swojej koszulki pod dachem hali Orlando Magic wciąż nie może oglądać Shaquille O’Neal. Nikt też nie docenił w ten sposób kariery Gary’ego Paytona.
19 / 02 / 2020 10:27