Timofiej Mozgow – co za łatwość trafiania za trzy!

Timofiej Mozgow – co za łatwość trafiania za trzy!

Share on facebook
Share on twitter

Krótki filmik z treningu Rosji wlał nadzieję w serca fanów Los Angeles Lakers – czy ich nowy środkowy okaże się kimś więcej niż tylko podkoszowym drągalem?

Timofiej Mozgow (Fot. Wikipedia)
Timofiej Mozgow (Fot. Wikipedia)

Timofiej Mozgow, znacie człowieka. Środkowy, 216 cm wzrostu, 369 meczów w NBA, 7/39 za trzy. Raz na jakiś czas, pewnie pod presją kończącego się czasu, coś tam rzuci. W minionym sezonie w Cleveland miał 1/7.

W lecie Lakers podpisali z nim kontrakt na sumę 64 mln dolarów, co przyjęto jeśli nie ze zdziwieniem, to najwyżej wzruszeniem ramion. Klub z LA od lat schodzi coraz niżej, jeśli chodzi o wymagania i poziom środkowych – Mozgow się w ten trend wpisywał.

Chyba, że w porozumieniu z trenerem Lukiem Waltonem zaskoczy nas czymś, czego nie wiemy. Np. celnymi rzutami za trzy – łatwość rzutu jest, zobaczcie TUTAJ. A, przy okazji – w eliminacyjnych meczach Rosji Mozgow ma na razie 0/0 za trzy.

POLECANE

tagi

Mimo sporych ubytków kadrowych i zastoju pod koniec meczu, King Szczecin wygrał regionalny pojedynek z PGE Spójnią w Stargardzie 72:64. Rewelacyjny mecz zagrał Mateusz Zębski, imponujący zaangażowaniem i wszechstronnością.
25 / 09 / 2020 22:59

NBA

Drugi odcinek #StrefaChanasa na rozpoczęcie koszykarskiego sezonu 2020/21! Gośćmi Kamila są: trener Mihailo Uvalin oraz Radosław Hyży, był znany zawodnik, a obecnie także trener. Czego spodziewają się po zespołach ekstraklasy?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Trwa tworzeniu planu na stworzenie ligi 3×3 już w czerwcu – w porannym programie w Polsat Sport zdradził prezes PZKosz, Radosław Piesiewicz. Przy braku sportu na żywo taka inicjatywa wydaje się być racjonalna i może przynieść wiele korzyści.
1 / 05 / 2020 11:53