Tony Parker przyjęty z honorami – Spurs mają klasę (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter

To był pierwszy mecz po zmianie klubu dla Tony’ego Parkera w San Antonio. Dla czterokrotnego mistrza NBA ze Spurs przygotowany został na tę okazję wzruszający film pokazujące najważniejsze momenty z kariery Francuza w klubie z Teksasu.

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>

To pierwszy sezon Tony’ego Parkera poza San Antonio. Tego lata Francuz stał się zawodnikiem Charlotte Hornets, zmieniając przy tym klub po raz pierwszy od 2001 roku.

Tony Parker jest legendą Spurs i ostatnim czynnym zawodnikiem z wielkiej trójki Duncan-Ginobili-Parker. Zdobył tutaj 4 mistrzostwa NBA (z 5 Spurs w ogóle), jedno MVP Finałów (w 2007 roku), także był 6 razy wybierany do Meczu Gwiazd. Nie ma wątpliwości, że już za kilka lat będzie członkiem Hall of Fame.

W tym meczu jego Charlotte Hornets pokonali San Antonio Spurs 108:93, a Parker zdobył 8 punktów i miał 4 asysty.

Nike Kyrie 5 „Bred” –  w takich butach się teraz gra! >>
NBA

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Powołanie 18-letniego Igora Milicicia Jr. i 17-letniego Jeremy’ego Sochana do szerokiego składu reprezentacji Polski spowodowało, że ich rozwój kibice śledzą z jeszcze większym zainteresowaniem niż wcześniej. W ostatnim meczu rezerw Ratiopharmu Ulm obaj pokazali się z dobrej strony.
19 / 01 / 2021 18:32
To miał być dla Piotra Pamuły sezon na przetrwanie bez kontuzji. Pech jednak nie opuszcza byłego reprezentanta Polski. W przegranym przez Dziki Warszawa 62:65 meczu w Słupsku doznał on kontuzji kolana, a po badaniach okazało się, że werdykt jest najgorszy z możliwych – zerwanie więzadła krzyżowego i przedwczesny koniec sezonu.
19 / 01 / 2021 14:41
Nie tylko Anwil Włocławek, ale także Arged BM Slam Stal Ostrów rozegra fazę grupową Fiba Europe Cup we włocławskiej Hali Mistrzów. Oznacza to, że ponownie w roli gospodarza wystąpi w niej Igor Milicić, od niedawna trener ekipy z Ostrowa, a przez poprzednich 5 lat szkoleniowiec Anwilu.