PRAISE THE WEAR

Top 10 z PLK: Blokowisko i lot Czarnych

Top 10 z PLK: Blokowisko i lot Czarnych

Wołoszyn, Żołnierewicz, Shelton i Bartosz blokowali rywali, trudne rzuty trafiali Kowalczyk i Ponitka. A na czele zestawienia – alley oop w wykonaniu Amerykanów ze Słupska.

PLK – obstawiaj na Unibet i wygrywaj kasę! >>

Najciekawsza była chyba akcja z 5. miejsca – zablokowanie Tomasza Śniega nie jest może wielkim wyczynem, ale podkoszowy MKS Dąbrowa Górnicza D.J. Shelton dodał do tego świetną asystę: precyzyjną, przez całe boisko, na dwutakt do Bartłomieja Wołoszyna. Ładna sekwencja.
POLECANE

tagi

Gdy na stałe zmienił Igora Milicicia na stanowisku pierwszego trenera, wielu łapało się za głowę. Sam szkoleniowiec podkreśla, że jest wdzięczny władzom klubu za zaufanie. Andrzej Urban poprowadzi “Stalówkę” przynajmniej podczas dwóch kolejnych sezonów!
20 / 03 / 2023 21:40
Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.