Trae Young bije rekord kariery i śmieje się z Butlera (WIDEO)

Share on facebook
Share on twitter
Gra dopiero drugi sezon w NBA, a jest jednym z najlepszych zawodników w czwartych kwartach. Póki co nie przekłada się to na wyniki drużyny, ale Trae Young już teraz pokazuje, że będzie gwiazdą ligi NBA na lata.
Trae Young / fot. wikimedia commons

Nowa oferta powitalna PZBUK – darmowy zakład 50 zł.! >>

W czwartkowym spotkaniu z Miami Heat Trae nie tylko chciał poprowadzić Atlanta Hawks do wygranej, ale też zmazać plamę, która powstała po poprzednim meczu pomiędzy Hawks, a Heat. Po jednej z udanych akcji w tamtym spotkaniu Young zaczął wykrzykiwać, że jest po meczu. Niestety dla niego Heat odrobili stratę i wygrali tamto spotkanie.

Skomentował to wtedy Jimmy Butler pisząc, że Trae Young jest wróżką przepowiadającą przyszłość. Po spotkaniu z ostatniej nocy rozgrywający Hawks miał swoją chwilę rewanżu, także w mediach społecznościowych:

W czwartkowym meczu Youngowi naprawdę dużo wychodziło. 20 ze swoich 50 punktów zdobył w czwartej kwarcie, co udało mu się już trzeci raz w tym sezonie. Trafił 8 z 15 trójek, miał też 8 asyst. Stał się czwartym najmłodszym zawodnikiem w historii ligi, który rzucił 50 punktów w meczu. Wyprzedzają go tylko Brandon Jennings, LeBron James i Devin Booker.

Wyrównał też rekord Shaquille’a O’Neala w liczbie meczów z minimum 40 punktami w ciągu pierwszych dwóch sezonów w NBA. Ma ich już 11, a jeszcze kawałek sezonu przed nim, więc szanse na pobicie wciąż są spore.

NBA

Lata badań i eksperymentów przyniosły zamierzony efekt – powstały ultrawygodne Converse CX, czyli koncept buta skupiający innowację, komfortowe materiały i technologie, definiowane przez piankę CX, która zwiększa absorpcję uderzeń i maksymalizuje długotrwały komfort dla użytkownika.
14 / 09 / 2021 8:37
Mnóstwo zmian, znani gracze i debiutanci, kluby ze zmienionym obliczem. Aktualizowane codziennie informacje o oficjalnych kontraktach w koszykarskiej ekstraklasie – niezbędnik kibica PLK w tym nietypowym sezonie ogórkowym.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 2 cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
23 / 09 / 2021 23:09
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Nie brakuje gorących tematów: co sądzić o obowiązku szczepień zawodników? Czy płatne transmisje z 1. ligi mają w ogóle sens? Co z dziką kartą dla Turowa?
22 / 09 / 2021 17:47
W stałej ekipie: Kamil Chanas, Adrian Mroczek-Truskowski i Radosław Hyży omawiamy składy drużyn i rozkład sił tuż przed startem Suzuki 1. Ligi Mężczyzn. W trakcie programu rozmawiamy także z Pamelą Wroną, dziennikarką na co dzień zajmującą się tymi rozgrywkami. Część 3. cyklu o wszystkich drużynach 1. ligi.
25 / 09 / 2021 12:22