PRAISE THE WEAR

Trefl mocny i ciekawy – powalczy o półfinał? (PODCAST)

Trefl mocny i ciekawy – powalczy o półfinał? (PODCAST)

Zatrzymali ważnych graczy z ubiegłego sezonu, dodając reprezentantów Polski - Dominika Olejniczaka i Karola Gruszeckiego. Po udanym poprzednim sezonie, Trefl Sopot wygląda na jeszcze mocniejszy zespół.

.

W najnowszym odcinku podcastu Two UP rozmawiamy (Grzegorz Szybieniecki, Jacek Mazurek, Michał Wódecki) o gotowym składzie Trefla Sopot, który naszym zdaniem powinien być jedną z najciekawszych drużyn w nadchodzącym sezonie.

Mamy spore oczekiwania co do Dominika Olejniczaka, który powinien mocno pukać do kadry. W reprezentacji za to jest już Łukasz Kolenda, który musi wskoczyć na poziom wyżej w kolejnym sezonie. Kontrowersją wśród nas jest rola Karola Gruszeckiego – czy to już tylko zawodnik zadaniowy, czy jednak mogą wrócić czasy kiedy był liderem w Słupsku?

Największym zagrożeniem wydaje się być dla nas defensywa wysokich i wątpliwi strzelcy, ale na końcu uważamy, że ten skład jest lepszy niż przed rokiem i może nawet powalczyć o półfinał w nadchodzących rozgrywkach. [SPOILER ALERT: ktoś z nas widzi Legię nad Treflem].

GS

Podcasty z analizą składów innych zespołów:

Asseco Arka Gdynia – TUTAJ >>
Enea Astoria Bydgoszcz – TUTAJ >>
Legia Warszawa – TUTAJ >>
HydtroTruck Radom – TUTAJ >>

Transfery, nazwiska, składy – wszystkie drużyny sezonu 2020/21 w PLK – TUTAJ >>


POLECANE

tagi

Gdy na stałe zmienił Igora Milicicia na stanowisku pierwszego trenera, wielu łapało się za głowę. Sam szkoleniowiec podkreśla, że jest wdzięczny władzom klubu za zaufanie. Andrzej Urban poprowadzi “Stalówkę” przynajmniej podczas dwóch kolejnych sezonów!
20 / 03 / 2023 21:40
Jeremy Sochan nie przestaje zadziwiać. Polak rzucił 29 punktów w wygranej 132:114 przeciwko Orlando Magic. Przyćmił swoiim występem Paolo Banchero, numer jeden draftu.
15 / 03 / 2023 7:27
Czas na drugą część raportu z Mistrzostw Polski U-19 2023, tym razem obejmującą zawodników z zespołów, które zajęły miejsca 1-4.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Tym razem sytuacja dotyczy rezerw, które występują w pierwszej lidze. Dotychczas drużynę prowadził Marcin Grygowicz, jednak za sprawą przeciętnych wyników rozstał się z wrocławskim klubem.
14 / 03 / 2023 13:25
Wydaje się, że zmiana trenera nie przyniosła momentalnej poprawy wyniku, natomiast zdecydowania poprawiła nastroje wśród zawodników, ale i kibiców. Śląsk przegrał z London Lions 76:83, ale chyba nikt z tego powodu nie rozpacza.