Trolling w Dallas– JJ Barea wkręca kibiców (WIDEO)

Humory dopisują zawodnikom Dallas Mavericks – JJ Barea na meczu z Golden State Warriors podpuścił niemogących się doczekać jego powrotu na parkiet kibiców. Ku uciesze kolegów zespołu, zaczął udawać, że faktycznie wchodzi na boisko!

Dallas Mavericks bardzo dobrze weszli w ten sezon, a ich lider, Luka Doncić, gra na poziomie MVP ligi. Słoweniec notuje średnio 29,9 punktu, 10,6 zbiórki i 9,4 asysty, a jego zespół z bilansem 9-5 zajmuje 5. miejsce w Konferencji Zachodniej.

W ostatnim meczu Mavs rozjechali Golden State Warriors 142:95 (Doncić 35+10+11) i nic dziwnego, że humory na ławce zawodnikom Dallas dopisywały. JJ Barea postanowił nawet podpuścić kibiców Dallas, którzy nie mogą się doczekać jego powrotu do gry.

Portorykańczyk powoli wraca do pełni sprawności po kontuzji ścięgna Achillesa (Barea w tym sezonie zagrał w 1 spotkaniu, 6 listopada z Orlando Magic). JJ to ulubieniec publiczności w Dallas i już ostatni gracz ze starej gwardii, który pozostał w składzie Mavericks. Barea w poprzednich sezonach był kluczowym rezerwowym Dallas.

Najpierw złapał faul techniczny pod koniec pierwszej kwarty, a potem próbował jeszcze dyskutować z sędziami. Nie podobała mu się też decyzja arbitrów pod koniec spotkania. Luka Doncić przyznaje dziś, że emocje w stosunku do sędziów ponoszą go zbyt często.
9 / 12 / 2019 15:23
Serbsi gigant jest naprawdę zwariowanym gościem. Dallas Mavericks przejechali się w sobotę po New Orleans Pelicans, tym razem wygrywając 130-84 (to już ich trzecie zwycięstwo nad Pels w tym sezonie), a sporo minut dostał m.in. Boban Majranović i rewelacyjnie je wykorzystał.
8 / 12 / 2019 14:40
W najnowszym odcinku podcastu Kamila Chanasa gośćmi są młodzi zawodnicy Sląska Wrocław – Aleksander Dziewa i Jakub Musiał. Czym zaskoczyła ich ekstraklasa i jak widzą swoje koszykarskie kariery?

2 / 12 / 2019 10:08