Tydzień z basketem w TV: Europa się rozkręca!

Share on facebook
Share on twitter
Pędzą rozgrywki PLK, zaczęła się liga ACB, trwają playoffs w NBA. Transmisji telewizyjnych będzie jednak jeszcze więcej, ponieważ ruszają również europejskie puchary.
Adam Waczyński (fot. eurocupbasketball.com)

Wszystkie mecze NBA możesz teraz za darmo i na żywo oglądać za pośrednictwem strony PZBUK – szczegóły są TUTAJ >>

środa, 23 września
13:00 Energa Basket Liga Arged BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski – HydroTruck Radom (Polsat Sport News)
19:00 Energa Basket Liga Legia Warszawa – Polski Cukier Toruń – na żywo (emocje.tv)
19.00 VTB, Zenit st. Petersburg – Stelmet Enea BC Zielona Góra, (strona ligi VTB),
19.30 BCL, Anwil Włocławek – Belfius Mons Hainaut, (płatny przekaz https://cbftv.net )
22:30 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin (Polsat Sport News)

noc śr./czw., 23 na 24 września
01:50 Z Archiwum ACB MoraBanc Andorra, Przemysław Karnowskimagazyn sportowy (SportKlub)

czwartek, 24 września
06:00 Liga chińska trzeci mecz finałowy Guangdong Southern Tigers – Liaoning Flying Leopards (SportKlub)
13:00 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – King Szczecin (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga Enea Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza – na żywo (Polsat Sport Extra)
18:40 Liga hiszpańska Club Joventut Badalona – Unicaja Baloncesto Malaga (nSport+)
19:30 Energa Basket Liga WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia – na żywo (emocje.tv)
20:00 Energa Basket Liga Trefl Sopot -Polpharma Starogard Gdański – na żywo (emocje.tv)
21:45 Liga hiszpańska Unicaja – Barca Lassa (SportKlub)

noc czw./pt., 24 na 25 września
01:50 Z Archiwum ACB FC Barcelona, Maciej Lampe – magazyn sportowy (SportKlub)

piątek, 25 września
08:07 Magazyn koszykarski (Polsat Sport News)
06:00 Energa Basket Liga Enea Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport Extra)
13:00 Energa Basket Liga Enea Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza (Polsat Sport News)
13:15 Liga hiszpańska Unicaja – Barca Lassa (SportKlub)
20:20 Energa Basket Liga PGE Spójnia Stargard – King Szczecin – na żywo (Polsat Sport News)
21:40 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)
22:30 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (SportKlub)

sobota, 26 września
08:07 Magazyn koszykarski (Polsat Sport News)
09:00 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)
13:00 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (SportKlub)
15.00 VTB, Lokomotiw Kubań Krasnodar – Stelmet Enea BC Zielona Góra – na żywo (strona ligi VTB)
17:00 1 Liga mężczyzn, Decka Pelplin – WKK Wrocław – na żywo (TVcom.pl)
17:30 Energa Basket Liga Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski – Pszczółka Start Lublin – na żywo (Polsat Sport Extra)
18:00 1 Liga mężczyzn, Miasto Szkła Krosno – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk – na żywo (TVcom.pl)
18:30 1 Liga mężczyzn, Energa Kotwica Kołobrzeg – Górnik Trans.eu Wałbrzych – na żywo (TVcom.pl)

noc sob./niedz., 26 na 27 września
01:10 Z Archiwum ACB Iberostar Tenerife, Mateusz Ponitkamagazyn sportowy (SportKlub)

niedziela, 27 września
08:07 Magazyn koszykarski (Polsat Sport News)
13:05 Liga hiszpańska Barça Lassa – RETAbet Bilbao Basket (SportKlub)
16:30 Liga hiszpańska Barca – Retabet Bilbao Basket (nSport+)
17:30 Energa Basket Liga HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń – na żywo (Polsat Sport Extra)
18:30 Liga hiszpańska DKV Joventut Badalona – Real Madryt (SportKlub)
22:30 Energa Basket Liga HydroTruck Radom – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport News)

noc niedz./pon., 27 na 28 września
01:55 Z Archiwum ACB Rio Natura Monbus Obradoiro, Adam Waczyński, magazyn sportowy (SportKlub)

poniedziałek, 28 września
06:00 Z Archiwum ACB MoraBanc Andorra, Przemysław Karnowski, magazyn sportowy (SportKlub)
06:00 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (nSport+)
08:40 Liga hiszpańska Unicaja – Barca Lassa (SportKlub)
19:55 Liga hiszpańska Barca Lassa – Retabet Bilbao Basket (SportKlub)

wtorek, 29 września
06:00 Liga hiszpańska Barca – Retabet Bilbao Basket (nSport+)
08:40 Liga hiszpańska Real Madryt – Casademont Zaragoza (SportKlub)
13:00 Energa Basket Liga (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga Legia Warszawa – PGE Spójnia Stargard – na żywo (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice – na żywo (emocje.tv)
19:00 Energa Basket Liga Trefl Sopot – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. – na żywo (emocje.tv)
20:00 Energa Basket Liga WKS Śląsk Wrocław – Polpharma Starogard Gdański – na żywo (emocje.tv)
20:15 Liga hiszpańska DKV Joventout Badalona – Real Madryt (SportKlub)
23:30 Energa Basket Liga (Polsat Sport News)

środa, 30 września
06:00 Z Archiwum ACB Iberostar Tenerife, Mateusz Ponitkamagazyn sportowy (SportKlub)
08:07 Magazyn koszykarski (Polsat Sport News)
13:00 Energa Basket Liga (Polsat Sport News)
17:30 Energa Basket Liga King Szczecin – Anwil Włocławek – na żywo (Polsat Sport Extra)
17:40 Superpuchar Polski Studio – na żywo (TVP Sport)
18:00 Superpuchar Polski GTK Arka Gdynia – KS Basket 25 Bydgoszcz – na żywo (TVP Sport)
18:00 Energa Basket Liga Stelmet Enea BC Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza – na żywo (emocje.tv)
20:45 Liga niemiecka MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin (SportKlub)
22:30 Energa Basket Liga (Polsat Sport News)

czwartek, 1 października
06:00 Z Archiwum ACB Coosur Real Betis, A.J. Slaughter, magazyn sportowy (SportKlub)
08:20 Superpuchar Polski GTK Arka Gdynia – KS Basket 25 Bydgoszcz (TVP Sport)
13:00 Energa Basket Liga (Polsat Sport News)
13:35 Liga niemiecka MHP RIESEN Ludwigsburg – ALBA Berlin (SportKlub)
15:40 Liga hiszpańska Barça Lassa – KIROLBET Baskonia (SportKlub)
17:30 Energa Basket Liga Polski Cukier Toruń – Enea Astoria Bydgoszcz – na żywo (Polsat Sport Extra)
20:45 Puchar Niemiec mecz ćwierćfinałowy ALBA Berlin – Mitteldeutscher BC (SportKlub)
22:00 Turkish Airlines Euroliga Anadolu Efes Stambuł – Zenit Sankt Petersburg (Polsat Sport Extra)

Wszystkie mecze NBA możesz teraz za darmo i na żywo oglądać za pośrednictwem strony PZBUK – szczegóły są TUTAJ >>

NBA
środa, 23 września

09:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)
18:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport 2)
20:30  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (nSport+)

noc śr./czw., 23 na 24 września

02:30  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics – na żywo (CANAL+ Sport)

czwartek, 24 września
06:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics (nSport+)
09:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics (CANAL+ Sport)
18:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics (CANAL+ Sport 2)

noc czw./pt., 24 na 25 września
03:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers – na żywo (CANAL+ Sport)

piątek, 25 września
09:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)
18:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport 2)
23:30  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)

noc pt./sob., 25 na 26 września
02:30  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Boston Celtics – Miami Heat – na żywo (CANAL+ Sport)

sobota, 26 września
09:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Boston Celtics – Miami Heat (CANAL+ Sport)

noc sob./niedz., 26 na 27 września
03:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Los Angeles Lakers – Denver Nuggets – na żywo (CANAL+ Sport)

niedziela, 27 września
09:00  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Denver Nuggets – Los Angeles Lakers (CANAL+ Sport)
22:50  mecz finałowy Konferencji Zachodniej Los Angeles Lakers – Denver Nuggets (nSport+)

noc niedz./pon., 27 na 28 września
01:30  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics – na żywo (CANAL+ Sport)

poniedziałek, 28 września
09:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics (CANAL+ Sport)
21:00  mecz finałowy Konferencji Wschodniej Miami Heat – Boston Celtics (CANAL+ Sport 2)

noc pon./wt., 28 na 29 września
03:00  mecz  fazy play-off (CANAL+ Sport)

wtorek, 29 września
09:00  mecz  fazy play-off (CANAL+ Sport)

Wszystkie mecze NBA możesz teraz za darmo i na żywo oglądać za pośrednictwem strony PZBUK – szczegóły są TUTAJ >>

Kuriozalny materiał, nawet jak na reputację prezesa PZKosz. W serwisie Interia ukazało się nagranie, w którym Radosław Piesiewicz formułuje szereg poważnych zarzutów pod adresem Polskiego Cukru Toruń i byłego prezesa Macieja Wiśniewskiego, chociaż przyznaje się, że nie wie, czy te oskarżenia są prawdziwe.
24 / 02 / 2021 14:58

NBA

Wydanie specjalne! Kamil Chanas z ekspertami (Mihailo Uvalin i Radosław Hyży) rozmawiają o turnieju o Suzuki Puchar Polski 2021, który odbędzie się w dniach 11-14 lutego w Lublinie. Zapowiadają cztery ćwierćfinałowe mecze oraz typują wygranych tych spotkań. Kto zgarnie Puchar Polski w tym roku, a kto wygra konkurs rzutów za 3 punkty i konkurs wsadów?

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z wynikami i newsami
Walcząca o utrzymanie Polpharma zakończyła przebudowę składu. Do zespołu dołączy amerykański rozgrywający Isaiah Williams, a z drużyną pożegnał się Peter Olisemeka. Nigeryjski center będzie na Węgrzech kontynuował leczenie kontuzjowanego kolana.
20 / 02 / 2021 10:07
Z pierwszych 4 meczów eliminacji do Eurobasketu 2022 Hiszpania wygrała tylko 2, lecz wystarczyło to, by zapewnić sobie awans. Korzysta z tego trener Sergio Scariolo, który na „bańkę” w Gliwicach przywiezie mocno eksperymentalny skład, z trzema potencjalnymi debiutantami.