Tydzień z basketem w TV: Anwil w Avellino, wielkie derby w PLK

Share on facebook
Share on twitter

Szlagierami koszykarskiego tygodnia będą mecze polskich drużyn w pucharach – Anwilu z Avellino i Arki z Albą Berlin. Wisienką na torcie zaś sobotni rewanż za Superpuchar – wizyta Polskiego Cukru we Włocławku.

Tomasz Jankowski i Adam Romański / fot. T. Fijałkowski, fiolek.art.pl

Kolekcja Mitchell & Ness – NBA za jakim tęsknisz! >>

Jak co poniedziałek, mamy dla Was zestawienie najważniejszych koszykarskich meczów oraz transmisji w nadchodzącym tygodniu (22-28.10)

Poniedziałek 22.10
Liga turecka:
Godz. 22:00 Darussafaka Tekfen – Bahcesehir Koleji (Sportklub)

Wtorek 23.10
PLK:
Godz. 19. 00 Polpharma Starogard gdański – Stelmet Enea BC Zielona Góra (emocje.tv)
Eurocup:
Godz. 20.00 Alba Berlin – Arka Gdynia (Eurosport 1)
BCL:
Godz. 20.30 Sidigas Avellino – Anwil Włocławek (Eleven)

Godz. 23:00 Magazyn PLK (Polsat Sport)

Środa 24.10
2LM:
Godz. 17:30 Biofarm Basket II Suchy Las – Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne (tvcom.pl)
PLK:
Godz. 19:00 GTK Gliwice – AZS Koszalin (emocje.tv)

Czwartek 25.10
Godz. 19:00 MKS Dąbrowa Górnicza – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (emocje.tv)




Piątek 26.10
Godz. 18:45 Piąta kwarta – Magazyn Ligi hiszpańskiej ACB (Sportklub)

PLK:
Godz. 19:00 Arka Gdynia – Miasto Szkła Krosno (emocje.tv)
Liga turecka:
Godz. 19:00 Bahcesehir Koleji – Banvit BK (Sportklub)

Sobota 27.10:
PLK:
Godz. 12.40 Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń (Polsat Sport, IPLA)
Godz. 17:00 AZS Koszalin – Spójnia Stargard (emocje.tv)

BLK:
Godz. 15:00 Enea AZS Poznań – Widzew Łódź (Sportklub)
Godz. 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska – Energa Toruń (tvcom.pl)
Godz. 18:00 Enea AZS Poznań – Widzew Łódź  (tvcom.pl)

1LM:
Godz. 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz – Pogoń Prudnik (Multisportlive – youtube)
Godz. 17:30 Polfarmex Kutno – Górnik Trans.eu Wałbrzych (https://www.youtube.com/watch?v=7ywmfBI7Hh0)
Godz. 19:30 KS Księżak Syntex Łowicz – FutureNet Śląsk Wrocław (Łowicz24 – youtube)

2LM:
Godz. 18:00 Sokół Ostrów Mazowiecka – U!NB AZS UMCS Lublin (tvcom.pl)

Liga turecka:
Godz. 17:00 Besiktas Sompo Japan – Istanbul BBSK (Sportklub)
Godz. 19:15 Gaziantep Basketbol – Fenerbahce (Sportklub)
Godz. 21:30  Tofas – Galatasaray (Sportklub)

Niedziela 28.10:
PLK:
Godz. 12:40 GTK Gliwice – Polpharma Starogard Gd. (Polsat Sport, IPLA)
Godz. 17:00 Legia Warszawa – King Szczecin (emocje.tv)

1LK:
Godz. 17:00 Golden Tulip Politechnika Gdańska II – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki (tvcom.pl)

Liga Turecka:
Godz. 11:00 Pinar Karsiyaka – Afyon Belediyespor (Sportklub)

Liga niemiecka:
Godz. 15:00 Eisbären Bremerhaven – FC Bayern Monachium (Sportklub)

Liga hiszpańska:
Godz. 19:15 Movistar Estudiantes – Kirolbet Baskonia (Sportklub)

Mecze NBA w polskiej telewizji (stacje canal+sport):
Piątek/ sobota godz. 1:30 New York Knicks – Golden State Warriors
Sobota/niedziela 2:30 San Antonio Spurs – Los Angeles Lakers
Niedziela/poniedziałek 2:30 Los Angeles Clippers – Washington Wizards

Jeśli wiecie o transmisji z meczu koszykówki, którą ominęliśmy, dajcie nam znać w komentarzach!

Kolekcja Mitchell & Ness – NBA za jakim tęsknisz! >>




POLECANE

Już po 3 kolejkach odchodzi trener Jacek Winnicki, cały zespół ukarano finansowo, rozwiązano kontrakty z Yancym Gatesem i Grzegorzem Surmaczem, a Jay Threatt i Nikola Jevtović zostali zawieszeni. W Ostrowie po tych czystkach trzeba będzie budować zespół od nowa.